Завършили С. А. "Д. А. Ценов" хайде да се преброим, спомени да споделим.

  • 13 328
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 720
Еми това е  Grinning
Завършила съм 2005г. бакалавър - ЗСД, 2007г. - магистратура, същата специалност.
Колегиииии, къде сте  Hug

# 1
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Имаше вече такава тема, но не намирам линка.

# 2
  • Мнения: 15 461
Ето ме колежке Hug. Завърших магистратура в академията през 2005 г. специалност "Мениджмънт на бизнес-организациите". Много добър университет. Беше голямо удоволствие да уча там  Peace

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ммммм май 2000 завършвах ...

# 4
# 5
  • Мнения: 3 405
Поради искания за академична тема - пуснах я.
Заповядайте!
 Hug

# 6
  • Мнения: 1 209
тук съм Simple Smile

# 7
# 8
  • Мнения: 3 405
Пак да си кажа, дипломирах се 1997 - магистратура Маркетинг, 11 група. Завърших през 1998 втора магистратура - Финанси.

Скоро бях в Свищов. Академичната учебна година беше започнала. Гъмжеше от студенти.  Grinning

# 9
  • Мнения: 720
И аз пуснах такава тема. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235355.0
Дали можем да ги съединим  newsm78

# 10
  • Мнения: 3 405
И аз пуснах такава тема. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235355.0
Дали можем да ги съединим  newsm78

Олеле, не видях, ще помоля модератор да ги слее Simple Smile

# 11
  • Мнения: 720
Ами аз не пуснах линк към темата с ректора, че нещо Toolbar-а ми се размести и затова се е получило така  Hug

# 12
  • Мнения: 1 744
Запис. Завършила съм бакалавър СК 2002г .В момента уча магистратура ФКСМ дистанционно.

# 13
  • Мнения: 330
И аз се записвам.
 Завършила съм бакалавър 2001г. - задочно обучение.

# 14
  • Мнения: 720
Тук имам регистрация, идеята беше да се намерим BG- мамите и BG-татковците, завършили в Свищов  Hug

# 15
  • Видин
  • Мнения: 168
Завършила съм магистартура  1997г. -Аграрана икономика,милото също ,само  че Счетоводство и Контрол

# 16
  • Видин
  • Мнения: 168
Хайде и тук ще пиша  Simple SmileДипломирах се 1997г -магистратура Аграрна икономика.Половинката ми пак 1997г магистратура,но Счетоводство и Контрол

# 17
  • Мнения: 3 405
Не пишете и в двете теми, помолила съм модератор да ги слее в една  Grinning

# 18
  • Варна
  • Мнения: 340
Аз завърших 2001 г. бакалавър "Банково дело" и 2002 г. магистър "Банков мениджмънт", и двете редовно  Simple Smile. Честно казано много ми липсва студентския живот  Crazy

# 19
  • Мнения: 910
Можели и аз да се запиша,само че в момента уча в Свищов магистратура "Счетоводсво и одит в нефинансовите предприятия".

# 20
  • София
  • Мнения: 6 265
Запис и аз - специалност Маркетинг, 1997 - 2001, 10 група.

Аз завърших 2001 г. бакалавър "Банково дело" и 2002 г. магистър "Банков мениджмънт", и двете редовно  Simple Smile. Честно казано много ми липсва студентския живот  Crazy

Кумът ми е завършил "Банково дело" през 2001 г. Laughing

# 21
  • Мнения: 3 405
A, ама я кажете повече. В кои кръчми запивахте? По мое време бяха Ла Пиовра, Моран, Жълтото...

Тази година щяхме да се срещаме, 10 години (кога минаха?) от завършването, но излязохме несериозни, на срещата са отишли едва четирима  Confused

# 22
  • Мнения: 720
Пропуснах да кажа, че учих задочно.
За кръчмите - вечното Кале  Grinning, Шест без десет, Текилата, Арта, Фараона.

# 23
  • Шумен
  • Мнения: 555
Аз съм завършила 2002г. Аграрна икономика-задочно.
А що се отнася до кръчмите- скоро се опитвах да се сетя, но нещо паметта ми изневерява. В Калето ходехме, но най често бяхме в една кръчма до полицията  newsm78 - нещо МЕЧКА беше, или поне имаше мечка вътре.  Blush Леле колко ме е срам. А като се замисля, че бяхме всяка вечер там, по време на очните, а и преди изпити. Rolling Eyes
Аххххххххх спомени, спомени. Laughing

# 24
  • Мнения: 720
"Мечата бърлога"  Mr. Green

# 25
# 26
Завърших 1997 СК. 23 елитна група. Тази година имахме събиране за 10 годишнината на Калето, но не можах да отида защото току що бях родила. Иначе голямо висене, висяхме на Лилията , после стана Пикадили. Росата на Велишана. Ла Пиовра, Русалка.

# 27
  • Мнения: 636
е хайде за протокола Naughty
12 група Маркетинг випуск 2000 г.
а сега съм започнала втора магистратура, но дистанционно обучение Счетоводство и одит на нефинансовите предприятия.Търся си колежките ако има тук такива да свиркат newsm10

# 28
  • Мнения: 452
Ето ме и мен Hug!
Завърших 2003 г. Маркетинг, 11 група, редовно.
За кръчмите - ходихме в Арта, Juke Boxe/те уж дискотеки се водеха/, Калето .
По мое време бяха Ла Пиовра, Моран, Жълтото...
По мое време Ла Пиовра май я затвориха, ходила съм веднъж там в първи курс, а Моран и Жълтото кои са? Тях не ги знам newsm78.

# 29
  • на село
  • Мнения: 1 028
а Моран и Жълтото кои са? Тях не ги знам newsm78[/color].

"Жълтото" беше до полувисшия. Бяхме станали част от инвентара  Rolling Eyes!
"Моран" не беше ли в центъра - в сградата на бибилиотеката? И аз съм започнала да забравям...

# 30
  • Мнения: 215
Ето ме и мен. Завърших бакалавър 2000 г. - Маркетинг, 10 група, магистратура 2001 г., пак маркетинг. По наше време посещавахме Ла Пиовра, имаше една дискотека в кино Алеко, ама как се казваше, не помня.
 Кафетата около академията посещавахме най-редовно и всекидневно по няколко пъти...
Живеех в 5-ти блок в студ. град.
Едни от най-хубавите ми години са това и много ценни приятелства имам от тогава.

# 31
  • Мнения: 1 209
Моръна беше на една улица дето са преподавателските блокове, под площад "свобода". дискотеката в киното не се ли казваше "Торнадо", после направиха отстрани "Джу-бокса".

# 32
  • Мнения: 720
Тъкмо се чудех как се казваше Торнадото  Mr. Green
Аз веднъж съм ходила там,но то беше едно такова (на мен ми приличаше на конюшня)  Embarassed

# 33
  • Мнения: 1 209
И като  се понапием , наклона от киното си казва думата  Laughing.
В моята класация на заведенията приоритет има- жълтото, после Арт-клуба, Морън, Текила, Карлуш, и мммммм Роса.
Живяла съм в блок 1 и блок 3 май беше (при баба Злата). сфк бакалавър съм 2000 и магистър 2001

# 34
  • Мнения: 720
И като  се понапием , наклона от киното си казва думата  Laughing.
Joy Joy Joy Така си е Grinning
Я кажете кои преподаватели са ви били "препъни камък" и кой любимци Grinning
Аз да се отчета - Пенко Димитров - лелеееееееее от седмият път взех изпита.
Любимец - Боян Илиев  Hug
Иначе Люси Несторов - няма някой да не го познава  Joy - глям смях с него  Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
Записвала съм се и в предишни такива теми, но пак да си кажа - завършила съм 1999 г. - Икономика и управление на индустрията.
Мъжът ми е той там - същата специалност, но една година след мен.
  Студентските години ни бяха страхотни. Живеехме в 6-ти блок в общежитията. Последната година бяхме в 1-ви - вече семейни.
 Чудестни приятелства имаме и все още поддържаме връзки с доста хора.
 Юни месец правихме среща - 8 год от завършването Mr. Green
 Важното е, че се събрахме повече то 50% и ми подейства много освежаващо.
 Мъжете побелели, жените напълнели - иначе същите.
 От цялата група - само двама работят по специалността.

# 36
  • на село
  • Мнения: 1 028
Моръна беше на една улица дето са преподавателските блокове, под площад "свобода".

А, вярно - едно такова мъничко. Близо до Веселата къща  Mr. Green.

# 37
  • Мнения: 1 209
аз си бях старателна у4еничка и още по-старателна пияница.
особени препъни камъни не съм имала, но сред най- ярките ми спомени са:
на първо място - Йордан Томов - по СФК, голям образ, знае и иска да знаеш, но е живописен
Емилиан Тананеев- по данъчен контрол- страхотно 4увство за хумор и мнго фин 4овек
Билю Билев (говедото)- труден 4овек и даскал, но многи неща нау4их от него- формира мислене.
аз май не нацелих някой от големите образи- разминаха ми се адамов, каменов, тошко бързия, пенко. от тях нацелих еленко мивката само- но пък имам 6тица  Mr. Green
в първи курс  ми се опъна математиката с шопова, но оцелях.
само за тези се сещам сега.

# 38
  • Мнения: 3 405
Eй, випуск '97, '98 и около тези години, да сте пили кафе в "Ректората" - аз работех там през '95 и '96  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 318
Тази година завърши магистратура там - Финансов мениджмънт... доволна съм Mr. Green

# 40
  • Мнения: 452
разминаха ми се адамов, каменов, тошко бързия, пенко.
в първи курс  ми се опъна математиката с шопова, но оцелях.
Аз имах честта да се срещна с Тошко бързия, но мина добре при него. Виж Шопова изпрати 2/3 от групата директно на поправка #2gunfire.

# 41
е хайде за протокола Naughty
12 група Маркетинг випуск 2000 г.
а сега съм започнала втора магистратура, но дистанционно обучение Счетоводство и одит на нефинансовите предприятия.Търся си колежките ако има тук такива да свиркат newsm10

Аз също съм 12 група Маркетинг, випуск 2000
Посещавахме редовно Моран и Жълтото, Ла Пиовра и това, което собствениците на Моран отвориха в Центъра.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 340
Запис и аз - специалност Маркетинг, 1997 - 2001, 10 група.

Кумът ми е завършил "Банково дело" през 2001 г. Laughing

Кой е кума ти, който е бил от моята група  Wink?

А може би и теб познавам, т.к. съквартирантката ми е била в твоята група  Laughing /Венета от Добрич/

# 43
  • Мнения: 2 726
Вече няколко мами видях тук от моя поток.За протокола аз съм 13 група,сп.Маркетинг,випуск 2000(бакалавър),после 2001-магистър,дистанционно,"Международен бизнес и мениджмънт".С моя мъж,който също завърши там,често ходим до Свищов,да се разходим и да си припомним студентския живот Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 6 265
Запис и аз - специалност Маркетинг, 1997 - 2001, 10 група.

Кумът ми е завършил "Банково дело" през 2001 г. Laughing

Кой е кума ти, който е бил от моята група  Wink?

А може би и теб познавам, т.к. съквартирантката ми е била в твоята група  Laughing /Венета от Добрич/

Ох, не се сещам за Венета от Добрич, аз честно да ви кажа, мноог имена на хора и заведения съм забравила  Embarassed

А кумът ми е Димо от Пловдив, жена му и тя пише тук и е свищовски кадър.

# 45
  • Видин
  • Мнения: 168
Сещам се за Лилията все там си висяхме, Ла Пиовра,Роса ..Имаше едно билярдче зад баничките ,незнам как се казаваше .През другото време ,да не каза целия ден си висяхме в кафето на ректората .Имаше и екран вътре и топличко ,абе голям кеф беше.Сега се сещам и за една механа ,май Костадиновата къща ...
А от преподавателите няма да забравя Шопова ,първа част ме пусна чак в 3 курс,Мукова по право с часовника на лекцията, Панайотов  #Cussing outдето се явявах 4 пъти и накрая ми бил писал оценка още първият път в протокола,а само ме връщаше с другите групи....Има още ,трябва да се сетя newsm78

# 46
  • на село
  • Мнения: 1 028
Вече няколко мами видях тук от моя поток.За протокола аз съм 13 група,сп.Маркетинг,випуск 2000(бакалавър),после 2001-магистър,дистанционно,"Международен бизнес и мениджмънт".С моя мъж,който също завърши там,често ходим до Свищов,да се разходим и да си припомним студентския живот Laughing

Аз бях в същата специалност през тази година / да дистанционното става въпрос/.

# 47
  • Мнения: 176
Аз завърших 2002 година бакалавър-Планиране.13 група
За гадняраи се сещам за Саздов-1-ви изпит 1-ви курс, така ни бяха наплашили с него,че още го помня.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 164
Минавам само да се запиша, че имам много работа.
Довечера ще пиша повече и ще пусна снимки от Свищов (ходихме края на миналия месе).
 Hug

# 49
  • Мнения: 720
За гадняраи се сещам за Саздов-1-ви изпит 1-ви курс, така ни бяха наплашили с него,че още го помня.
Как можах да го забравя  doh
Добре дошли в академията - БАААМ двойка  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 205
Мъжът ми ви е бил колега Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 171
И аз в отбора 2006 - бакалавър АИ, 2007 - магистратура Международни проекти

# 52
  • Мнения: 143
Аз май съм доста поостаряла..., завършихме 97г., съществува ли още тази специалност КАФД - контрол и анализ на фирмената дейност?

# 53
  • Мнения: 139
Ето ме и мен. Завърших бакалавър 2000 г. - Маркетинг, 10 група, магистратура 2001 г., пак маркетинг. По наше време посещавахме Ла Пиовра, имаше една дискотека в кино Алеко, ама как се казваше, не помня.
 Кафетата около академията посещавахме най-редовно и всекидневно по няколко пъти...
Живеех в 5-ти блок в студ. град.
Едни от най-хубавите ми години са това и много ценни приятелства имам от тогава.

И аз се записвам 98-2002 -Аграрна Икономика, 5ти блок Simple Smile
Ей Dani-ela, може би се познаваме? Съквартирантката ми също беше Маркетинг, -Доника, в една група с Рени, Спасов, Марияна, Мартин, Бат Ники, Иван, Тони....и тн.
Ако не е тайна ти коя си?

Дискотеката в Алеко- Торнадо, имаше и JukeBox ех, Свищов, Свищов...толкова беше хубаво Simple Smile Party

# 54
  • София
  • Мнения: 6 265
Ето ме и мен. Завърших бакалавър 2000 г. - Маркетинг, 10 група, магистратура 2001 г., пак маркетинг. По наше време посещавахме Ла Пиовра, имаше една дискотека в кино Алеко, ама как се казваше, не помня.
 Кафетата около академията посещавахме най-редовно и всекидневно по няколко пъти...
Живеех в 5-ти блок в студ. град.
Едни от най-хубавите ми години са това и много ценни приятелства имам от тогава.

И аз се записвам 98-2002 -Аграрна Икономика, 5ти блок Simple Smile
Ей Dani-ela, може би се познаваме? Съквартирантката ми също беше Маркетинг, -Доника, в една група с Рени, Спасов, Марияна, Мартин, Бат Ники, Иван, Тони....и тн.
Ако не е тайна ти коя си?

Дискотеката в Алеко- Торнадо, имаше и JukeBox ех, Свищов, Свищов...толкова беше хубаво Simple Smile Party



Ето те и теб  Hug

Само, че ние завърихме 2001 г.  Sunglasses

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 18:30 от catty m

# 55
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз май съм доста поостаряла..., завършихме 97г., съществува ли още тази специалност КАФД - контрол и анализ на фирмената дейност?

Мисля че малко след като вие завършихте я преименуваха / или я разбиха на контрол и анализ/, ама не съм съвсем сигурна.

# 56
  • Мнения: 2 726
Аз май съм доста поостаряла..., завършихме 97г., съществува ли още тази специалност КАФД - контрол и анализ на фирмената дейност?

Мисля че малко след като вие завършихте я преименуваха / или я разбиха на контрол и анализ/, ама не съм съвсем сигурна.

Значи моя мъж като записа тая специалност през 96-та,се казваше точно така-Контрол и анализ на фирмената дейност, а когато беше май че в трети курс я преименуваха на СФК - Стопански и финансов контрол.

# 57
  • Мнения: 636
Вече няколко мами видях тук от моя поток.За протокола аз съм 13 група,сп.Маркетинг,випуск 2000(бакалавър),после 2001-магистър,дистанционно,"Международен бизнес и мениджмънт".С моя мъж,който също завърши там,често ходим до Свищов,да се разходим и да си припомним студентския живот Laughing
най сериозните- както винаги newsm10

# 58
  • Мнения: 215

Ей Dani-ela, може би се познаваме? Съквартирантката ми също беше Маркетинг, -Доника, в една група с Рени, Спасов, Марияна, Мартин, Бат Ники, Иван, Тони....и тн.
Ако не е тайна ти коя си?


[/quote]

Аз съм завършила през 2000, а ти през 2002, не мисля че се познаваме.

# 59
  • Мнения: 494
Гледай колко много хора имало от Свищов:)Саздов и на мен успя да ми вземе акъла на първия изпит в първи курс. Иначе най-запомнящи са ми останали Люси Несторов-малката резачка май му викаха, Бильо Билев с право му казват говедото и Баташки-винаги съм го слушала с интерес. Иначе за кръчми се сещам за Моран, Жълтото, Бостана, Ретро, Карлуш...въпреки че Свищов винаги ми е бил тесен, сега си спомням с най-топли чувства за онези години.
За протокола - завършила съм СК магистър през 2003, живяла съм в 7ми и 8ми блок и пътя до ректората ми се струваше егати дългия Laughing

# 60
  • Мнения: 96
Еми това е  Grinning
Завършила съм 2005г. бакалавър - ЗСД, 2007г. - магистратура, същата специалност.
Колегиииии, къде сте  Hug

И аз съм завършила  ЗСД-бакалавър 2000г.

# 61
  • Мнения: 139
Гледай колко много хора имало от Свищов:)Саздов и на мен успя да ми вземе акъла на първия изпит в първи курс. Иначе най-запомнящи са ми останали Люси Несторов-малката резачка май му викаха, Бильо Билев с право му казват говедото и Баташки-винаги съм го слушала с интерес. Иначе за кръчми се сещам за Моран, Жълтото, Бостана, Ретро, Карлуш...въпреки че Свищов винаги ми е бил тесен, сега си спомням с най-топли чувства за онези години.
За протокола - завършила съм СК магистър през 2003, живяла съм в 7ми и 8ми блок и пътя до ректората ми се струваше егати дългия Laughing

О-о-о, Catty_m, Радвам се да те видя  Wink, до утре  Party

Mia_ria, и на мен Саздов ми взе акъла 1ви курс. СК коя група си била? Познавам от 19 и 16, още се виждам с тях. Като гледам и съседки ще се окажем в София  newsm78

# 62
  • Мнения: 494
Втори поток, 22ра група бях.

# 63
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
A, ама я кажете повече. В кои кръчми запивахте? По мое време бяха Ла Пиовра, Моран, Жълтото...

Тази година щяхме да се срещаме, 10 години (кога минаха?) от завършването, но излязохме несериозни, на срещата са отишли едва четирима  Confused
И в трите съм била- мои две приятелки завършиха  в Свищов.
Моран беше голяма дупка, но много се пиеше. Mr. Green То къде ли не се пиеше.
Не съм сигурна обаче  кога завършиха - дали беше 1998-1999?
От стани на университета имаше едни кафета с бели пластмасови столове- там беше като сборен пункт преди , по време и след лекции. Mr. Green
Помня че като им ходехме на гости пътувахме  цял ден от Бургас, а един път изтървахме  връзката и стояхме на" гара - пази багаж "цяла вечер. тоест ЛЕВСКИ  Mr. Green
Вили

# 64
  • Мнения: 211
А текущи студенти няма ли?? Mr. Green

# 65
  • Мнения: 750
Финанси 1998г. май, а МИО - магистратура 2001г. , моите "фаворити" Адамов и Каменния

# 66
  • Мнения: 304
Запис. Завърших 2005-бакалавър, 2007 магистратура.
Сега като е такова лошо и мъгливо времето все за Свищов се сещам
Ех, спомени спомении............ Flutter

# 67
  • Мнения: 49
Тази година завърших бакалавър, редовно - Счетоводство и контрол.
13 група Simple Smile
В момента уча магистратура, дистанционно - Счетоводство и одит на банките.

# 68
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
И аз "Стопански и финансов контрол" випуск 2000г. - 28гр.  бакалавър и в Пловдив филиала магистратура "Счетоводство и одит в публичния сектор".

# 69
  • Мнения: 1 209
юлето от долна баня ли съзирам  newsm78

# 70
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
позна !Ти коя си?

# 71
  • Мнения: 1 209
маргото, съм по руса и по - кръгла от всякога  Mr. Green  и отдавна невиждала никой от групата.

# 72
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
оооооо Марго така си и помислих.Колко мило.Аз поддържам контакти с някой колеги ако искаш пиши на лични.

# 73
  • Мнения: 556
Бакалавър - Счетоводство и контрол - завърших 2001 г.

# 74
  • Мнения: 389
Хайде и аз да се присъединя към вас!
2003 - бакалавър "Стопанско управление"
2004 - магистър "Бизнесадминистрация"
Мъжо ми и той с  мен същото завърши!
Ах тези кръчми - Герана, Българка (по-късно стана "6 без 10"), Калето, Таверната. Има сега една нова звезда в Пайнера - Елена Паришева, по мое време беше певачка по кръчмите в Свищов с формация Фаворит! Joy
То май от Свищов с най-ясен спомен съм от дискотеките и кръчмите!

# 75
  • Мнения: 603
2001 г. Бакалавър ЗСД, 2002 Магистратура само Застраховане. Бях 6 група.

# 76
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Присъединявам се към вас.  Grinning И двамата с мъжа ми сме завършили МИО - той през 2001, а з през 2002г. и маг-ра Международен бизнес и мениджмънт една година по-късно.

Миналата седмица ходихме на почивка и решихме да минем през Свищов, защото аз откакто дъм завършила, не бях ходила. И на двамата ни беше много интересно. Отидохме до Калето (ако знаете колко е променено там, направили са някакъв слънчев часовник), до Академията, до старите ни квартири, посетихме дори "Роса". Градът ми се стори доста променен, хем е същият, хем има нови работи - фонтани, паметници, светофар (!!!) на "Свобода", нови заведения и книжарници. Щраках като луда, за да показвам после снимки на бивши колежки, които вече живеят в чужбина. 

А, м/у другото, студентите вече учели до 2ч. първа смяна и до 9ч. втора смяна  #Crazy , защото лекциите били по 90 минути. Добре, че сме завършили вече. Mr. Green

Ето и малко снимки, за тези, които не са ходили отдавна:
http://images21.snimka.bg/004295870.jpg Калето
http://images21.snimka.bg/004295871.jpg Пак Калето
http://images21.snimka.bg/004295873.jpg Пак там - много е готино нали
http://images21.snimka.bg/004295994.jpg Книжарница Хеликон до закуските. Това май беше някакво кафе преди, но не помня как се казваше.
http://images21.snimka.bg/004295995.jpg Бившето кафе "Лилия" с пластмасовите столчета. Сега изглеждаше много по-добре.
http://images21.snimka.bg/004296029.jpg Поглед към площада и Джу Бокса
http://images21.snimka.bg/004296034.jpg Хотел Дунав Плаза Simple Smile . Вижда се и част от фонтана
http://images21.snimka.bg/004296073.jpg Изглед към реката на смрачаване
http://images21.snimka.bg/004296036.jpg На път за Велешана
http://images21.snimka.bg/004296180.jpg Изглед от стаята ни в "Корпус Юг"
http://images20.snimka.bg/004420446.jpg Кръстовището на "Свобода" - не се подвеждайте по датата, не е вярна.

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 14:21 от vesi_127

# 77
  • Мнения: 720
Запис. Завърших 2005-бакалавър, 2007 магистратура.
Сега като е такова лошо и мъгливо времето все за Свищов се сещам
Ех, спомени спомении............ Flutter
Колежке, каква специалност си, редовно или задочно? Учили сме по едно и също време  Hug

# 78
  • Мнения: 304
Икономика на кооперациите-бакалавър
Фирмен контролинг и счетоводен мениджмънт -магистратура
Ти каква спец беше?

# 79
  • Мнения: 1 744
Икономика на кооперациите-бакалавър
Фирмен контролинг и счетоводен мениджмънт -магистратура
Ти каква спец беше?
А, и аз съм ФКСМ-магистратура! Ти завърши ли вече или още я учиш?

# 80
  • Мнения: 211

http://images21.snimka.bg/004295995.jpg Бившето кафе "Лилия" с пластмасовите столчета. Сега изглеждаше много по-добре.
Сега не е Лилия, а Маргарита Laughing

# 81
  • Мнения: 304
А, и аз съм ФКСМ-магистратура! Ти завърши ли вече или още я учиш?
[/quote]
Завърших,
ако не си писАЛА дипломна работа мога да ти дам моята Peace

# 82
  • Мнения: 51
Има сега една нова звезда в Пайнера - Елена Паришева, по мое време беше певачка по кръчмите в Свищов с формация Фаворит! Joy



А по мое време с формация Фаворит пееха Нелина и Еми Стамболова.

Иначе за протокола 1991-1996 г- Счетоводство и контрол.

А vesi 127 направо ми напълни душата с тия снимки  bouquet Не съм ходила откак съм завършила,а мнооооого ми се ходи.

# 83
  • Мнения: 1 744
А, и аз съм ФКСМ-магистратура! Ти завърши ли вече или още я учиш?
Завърших,
ако не си писАЛА дипломна работа мога да ти дам моята Peace
[/quote]
Мерси, но вече почти я написах. В смисъл, че за магистърския семинар съм подготвила реферат по една от темите, пък за дипломната ще допълвам още. Но ако можеш да ми дадеш някой и друг съвет за това колко страници трябва да е, практически примери трябва ли да има, нещо друго, което трябва да знам. Пък и някой учебник, ако имаш. Темата ми е :Управленски процес и стратегически решения , при К.Каменов.
Поздрави! Peace

# 84
  • Мнения: 98
Завърших счетоводство и контрол през 2000 г. , живеех в 5 блок, още си спомням Арта, Ла Пиовра, Чевермето, Жълтото. еххххххх какъв прекрасен живот .

# 85
  • Мнения: 720
Икономика на кооперациите-бакалавър
Фирмен контролинг и счетоводен мениджмънт -магистратура
Ти каква спец беше?
Застраховане.

# 86
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Има сега една нова звезда в Пайнера - Елена Паришева, по мое време беше певачка по кръчмите в Свищов с формация Фаворит! Joy



А по мое време с формация Фаворит пееха Нелина и Еми Стамболова.

Иначе за протокола 1991-1996 г- Счетоводство и контрол.

А vesi 127 направо ми напълни душата с тия снимки  bouquet Не съм ходила откак съм завършила,а мнооооого ми се ходи.

Нали?  Grinning И аз така бях, само гледах и си припомнях какво е било преди 5 години. Добре че и мъжът ми е завършил там, че иначе щях да го отегча със спомените си. Представям си след време, живот и здраве, ако детето ми отиде да учи там, колко ще съм досадна в обясненията си. "Преди 20 години тук имаше кръчма, а тук дискотека..." примерно. Еех, години, луди, млади...

# 87
  • Мнения: 337
И аз завърших там 2006та Икономика на индустрията - бакалавър,сега си чакам дипломата от магистратурата

# 88
  • Мнения: 0
завърших за бакалавър задочно "Финанси" през 2001 г. "Любимецът" ми беше Каменов.

# 89
  • Мнения: 389
завърших за бакалавър задочно "Финанси" през 2001 г. "Любимецът" ми беше Каменов.

Чак се чудя досега как никой не го спомена!

# 90
  • Мнения: 720
завърших за бакалавър задочно "Финанси" през 2001 г. "Любимецът" ми беше Каменов.

Чак се чудя досега как никой не го спомена!



Всички го помним Naughty

# 91
  • Мнения: 2 015
И аз завърших там 2006та Икономика на индустрията - бакалавър,сега си чакам дипломата от магистратурата
И аз съм индустрия, а каква магистратура писа?

# 92
  • Мнения: 404
Аз май не съм за тук, защото започнах 1998 година "Счетоводство и Контрол", но поради ред причини не завърших, и сега го завършвам тук.  Бях задочен студент.

# 93
  • Мнения: 337
Същата специалност, обаче сега се води Корпоративен мениджмънт, май голяма глупост излезе, ама свърших вече. Whistling
Сега да дават дипломата, че да ходя още веднъж пак.

# 94
  • Мнения: 410
Някой с непосилна задача се е нагърбил, кой не се е записал, той не е завършил СА Свищов. Един вид, ще тр. да се преброи цяла БГ, че и отвъд...Като знам как завършват някои, "дистанционно" от 4хил.км => като има кой да се яви вместо тях на т.нар. "изпити"...

По-голяма порнография от СА Свищов няма по света. Тежко на световната икономика, с тия избълвани кадри ще й видят сметката одма. Като гледам, продължава традицията - "магистрите" са по-запознати с дискографията на фолкдивите от ОИТ.

# 95
  • Мнения: 720
По-голяма порнография от СА Свищов няма по света.
Дрън, дрън  Laughing
Ти да не си завършил "Нов Български" ? hahaha

# 96
  • Мнения: 410
По-голяма порнография от СА Свищов няма по света.
Дрън, дрън  Laughing
Ти да не си завършил "Нов Български" ? hahaha

Който не знае какво да отговори, отговаря с въпрос.

Щеше да е дрън-дрън, ако не познавах лично "кадрите" от СА Свищов, завършили по такъв "дистанционен"начин от хиляди километри.
Мои съученички завършиха СА Свищов и се гордееха, че преди изпит не им се налагаше да четат, защото неписано правило е, че там изпитите се вземат на бял чаршаф / бяла покривка, според пола на студента. Те и затова влязоха там, защото другаде не се класираха.

Скучаещите няма да се свършат и ще продължат да се записват в СА Свищов, тъй че преброяването ще е дълго.

# 97
  • Мнения: 720
Аз нито покривки, нито чаршафи съм постилала, пък взех, че завърших.  Whistling

За твоите съученички какво да ти кажа? Всеки според възможностите си. Като не им се учи да постилат, тяхна работа  Laughing

Корупция има на всякъде, но в Свищов поне на мен никой не ми е искал пари или каквото и да е било друго. Знам редица други висши учебни заведения, в които това е практика.

По-голяма порнография от СА Свищов няма по света.
 
Ей с това не съм съгласна  Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 15:16 от E l i

# 98
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Дани, а ти къде си завършил/завършила? Може би Сорбоната?

Вярно е, че има "порнография", но това се отнася за всички български университети. За мен най-голямата порнография е УНСС-София, да не говорим за разните нови университети. Навсякъде има корумпирани преподаватели и студенти, които не знаят защо са там, но не можеш така да обобщаваш. Това, че твоите съученички са били с ограничени умствени възможности и са си вземали изпитите по един или друг начин, не означава, че всички, студенти, завършили Академията са били като тях. Има и стойностни преподаватели, които държат на специалността и студентите си и заради такива като тях хората, завършили СА "Д.А.Ценов", са сред най-търсените икономически кадри.

# 99
  • Мнения: 720
Има и стойностни преподаватели, които държат на специалността и студентите си и заради такива като тях хората, завършили СА "Д.А.Ценов", са сред най-търсените икономически кадри.

Ух, че хубаво го каза  Hug

# 100
  • Мнения: 337
Някой с непосилна задача се е нагърбил, кой не се е записал, той не е завършил СА Свищов. Един вид, ще тр. да се преброи цяла БГ, че и отвъд...Като знам как завършват някои, "дистанционно" от 4хил.км => като има кой да се яви вместо тях на т.нар. "изпити"...

По-голяма порнография от СА Свищов няма по света. Тежко на световната икономика, с тия избълвани кадри ще й видят сметката одма. Като гледам, продължава традицията - "магистрите" са по-запознати с дискографията на фолкдивите от ОИТ.


Моите колеги в службата са завършили различни университети и аз ги уважавам по това как работят и какви хора са.
Много е грозно да правиш такова обобщение за който и да е университет. То си проличава кой е учил и кой не впоследствие.
Дано никой завършил в Свищов не ти е седнал на масата, та трябва да го храниш.
Мразя да се заяждам и пиша с най-добри чувства. Laughing

# 101
  • Мнения: 211

Който не знае какво да отговори, отговаря с въпрос.

Щеше да е дрън-дрън, ако не познавах лично "кадрите" от СА Свищов, завършили по такъв "дистанционен"начин от хиляди километри.
Мои съученички завършиха СА Свищов и се гордееха, че преди изпит не им се налагаше да четат, защото неписано правило е, че там изпитите се вземат на бял чаршаф / бяла покривка, според пола на студента. Те и затова влязоха там, защото другаде не се класираха.

Скучаещите няма да се свършат и ще продължат да се записват в СА Свищов, тъй че преброяването ще е дълго.

Алооо!! Някога направил/а ли си си труда да погледнеш колко хора пишат в тоя форум?? И не ти ли е минавало през ум, че евентуално МОЖЕ БИ има от тия, дето ги описваш в цветущото си постче - т.е. задочници!!!??? Мога да ти кажа пък аз, че няма изшпит, преди който да не чета и то много, понеже материалът си го уча сама кажи-речи. Ма кво ти се обяснявам! Айде......... със здраве на такива като тебе!

# 102
  • Мнения: 410
Септевмри,
в коментарите ми иде реч за РЕДОВНИ "студенти" в СА Свищов, вместо които се явява друг, не задочници...

Като гледам поста ти, няма нужда да му правя друг коментар, той сам по себе си говори за интелектуалното ниво на "студентите" в СА, който все повече пада...

# 103
  • Мнения: 720
 ooooh!
Дани, а ти къде си завършил/завършила?
Ще кажеш ли?

# 104
  • Мнения: 211
Дани, ти недей да съдиш много, много за мен!
Първо си прочети поста и ако можеш, разбира се, ще разбереш, че не е особено ясен.
Второ: "интелектуално ниво" не е ли в среден род, интелигенцията???
Трето, не ми се оправдавай, че ставало въпрос за редовни. Дреме ми, все учим на едно и също място.
Какво ти дава право да пишеш наляво-надясно кой колко интелигентен бил; къде било порнография и къде - не??!
Учила ли си в Свищов? Ако да, моите извинения. Но ако не си учила, какво, по дяволите говориш???

# 105
  • Мнения: 410
Cotton4e, за мен е грозно образованието да се превръща в търговия и да се асоциира с гръдни обиколки и подобни мерки.
Факт е, че СА е символ точно на "лесна диплома". Тъжен факт.

# 106
  • Мнения: 304
Ти пък отде се взе-дани77-мъж ли си жена ли си?Може би нещо средно Sick Теб да не те е яд, че другите са оправни по един или др начин а ти стоиш и блееш. Нали знаеш казали са го - Който не може той критикува.
Ти като си завършил/а в най-престижното учебно заведение сопдели кое е, че да си запишем децата там.

# 107
  • Мнения: 3 405
Оставете я/ го Дани, за всеки има място под слънцето. Лесни дипломи има навсякъде.
А ние си знаем, че нашите са академични и как сме ги взели  Grinning

# 108
  • Мнения: 337
Cotton4e, за мен е грозно образованието да се превръща в търговия и да се асоциира с гръдни обиколки и подобни мерки.
Факт е, че СА е символ точно на "лесна диплома". Тъжен факт.

Трябва да си мерна гръдната обиколка, ама не съм от надарените, въпреки че си ги харесвам. Та, ама абсолютно честно, на мен пари не са ми искани за какъвто и да е изпит. Не познавам колежки на които да са или нещо свързано с гръдни обиколки.
Но недей да лежиш на слухове, ако не познаваш нещата отблизо.
Аз дори не бих се записала в университет символ на "лесна диплома", защото ако беше така, по-добре да съм си купила, отколкото да съм се блъскала редовно 4 години.

# 109
  • Мнения: 720
Cotton4e, не му/й се пали  Hug
Човека чул, недочул нещо и да го каже  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт