Miss Sixty

  • 20 061
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Искам да питам дали някой зне някъква цена или орентировачно колко струва един часовник на марката newsm78.Ако сте го виждали и дали знаете.Не мога да дам пряк линк,но на http://www.misssixty.com/  в accessories изберете time.Часовника е черен  и на него има числото 60.Малко тъпо го обясних Embarassed,но ако някой може да помогне да каже.Мерси предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 663
Часовника е много як, но за съжаление не можах да намеря инфо за цената му.Ще следя темата, бих се обзавела с един такъв и аз

# 2
# 3
  • Мнения: 2 936
страхотен е часовника  Peace

# 4
  • Мнения: 1 045
Върти ми се някъде около 400 лв но не съм сигурна ...

# 5
  • Мнения: 184
влез в ebay,много често се продават аксесоари-бижута и часовници на мис сиксти Peace
във В.Търново в мола има магазин,в който се прадават много бижута на мис сиксти(предполагам и часовници)

# 6
# 7
Този сайт правят ли доставка до БГ?

# 8
  • Мнения: 184
не,само чрез познати от САЩ
аз така си поръчвам Peace

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 4 202
Страхотен часовник  Crazy

Аксесоари на Мис Сиксти има в големия магазин на Алабин, в който продават часовници, очила, сваровски и т.н.
Все забравям как се казва.
Бижута има със сигурност, но за часовници не съм сигурна обаче.

# 12
  • Мнения: 1 207
часовника струва 260лв.Страшен е и е доста тежичък.

# 13
  • Мнения: 82
tasi имаш ли такъв часовник или си го виждала.Ако имаш ме интересува дали стои хубаво,защото моята китка е доста тънка

# 14
  • Мнения: 1 207
Да,най-добрата ми приятелка има такъв и това е единствената причина поради която не си го купувам.Ами и тя е с тънка китка,добре седи.Защо не го пробваш в магазина където го продават ,така най-добре ще разбереш дали стои добре. Peace

Общи условия

Активация на акаунт