Бижу от Перли

  • 5 837
  • 18
  •   1
Отговори
Искам да си пожелая за рожденния ден перла (или пък перли). Проблема обаче е, че въобще не съм запозната с тях. Влизах в сайта на Велмар, но нищо не разбрах нито като вид на перлата, още по - малко като цена. Ако има любителки и притежателки на перлите сред нас ще се радвам на мнение и съвет.

# 1
  • Мнения: 3 575
Защо не отидеш на място да ги видиш?
Аз преди бях голяма противничка на перлите, мислех че са само за възрастни жени, но като ги видях на живо в офиса им  Shocked ...... направо се влюбих!
Естествено си харесах най-скъпите Grinning но в момента нося само 1 перличка - "амулет за успех" се води май, а майка ми си взе страхотно колие.

# 2
  • Мнения: 3 091
Не видях, че си от Варна и ти бях написала да отидеш до ЦУМ... Извинявай! Разгледай ги по бижутерските магазини... Страхотна идея!!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Maria
Искам да си пожелая за рожденния ден перла (или пък перли). Проблема обаче е, че въобще не съм запозната с тях. Влизах в сайта на Велмар, но нищо не разбрах нито като вид на перлата, още по - малко като цена. Ако има любителки и притежателки на перлите сред нас ще се радвам на мнение и съвет.


Виж в "Бонжур" - поне тук, в бургаския има нещо страхотно! Преди 2 години брат ми донесе на майка ми същото за подарък от Щатите, а аз направо се влюбих. В кутийка като от консерва (запечатана) има мида с перла в нея - мидата е консервирана и истинска, както и перлата. Не знаеш каква ще ти се падне, докато не отвориш кутийката и мидата - може да е розова, бяла, жълта. Всяка носи различно послание - щастие, късмет... В комплекто влиза и синджирче (сребърно) с висулка, която е като малка клетка (ама че описание дръпнах!) - в нея се поставя перлата. Наистина е много красиво нещо!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: chockolina
Виж в "Бонжур" - поне тук, в бургаския има нещо страхотно! Преди 2 години брат ми донесе на майка ми същото за подарък от Щатите, а аз направо се влюбих. В кутийка като от консерва (запечатана) има мида с перла в нея - мидата е консервирана и истинска, както и перлата. Не знаеш каква ще ти се падне, докато не отвориш кутийката и мидата - може да е розова, бяла, жълта. Всяка носи различно послание - щастие, късмет... В комплекто влиза и синджирче (сребърно) с висулка, която е като малка клетка (ама че описание дръпнах!) - в нея се поставя перлата. Наистина е много красиво нещо!!!


Лелеееее, още утре ще прескоча до Бонжур, много добре звучи!
Maria, моя мъж ми взе цял комплект от синджирче с висулка, обици и пръстен с перли за няколко поредни повода от Елградо....  висулката е от бяло злато, перла и диамант, стои много стилно... даже на сватбата бях с тях.

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Много добър избор newsm10 !Във Варна също има офис на фирмата и е втори по важност след софийския!Позвъни на този тел:774-514   phoneuu Златка.Обясни,че искаш да направиш избор и т.н. ще си уговорите среща и тя ще ти обясни къде е точно офиса.Все пак звъни непозната-кажи и че Дидка - варненката   sport027 от Горна Оряховица ти е дала телефона.Дамата при която те пращам е много точна.Приятен избор,който уверявам те,ще е много труден #Crazy  при вида на всичката онази красота  #Crazy на куп!В състава си перлата включва ЗЕМЯ,ВОДА И ВЪЗДУХ-трите основни елемента и като цяло действа успокояващо! newsm26Ако още нещо те интересува пиши на ЛС wavey

# 6
  • Мнения: 1 399
Офиса на "Велмар" беше над подлеза на ул.Шипка. Има един зоо-магазин и до него антикварна книжарница "Сталкер". Вътре в двора, където е книжарницата, в къщата с/у нея, се намира офиса. Само да не са го преместили Simple Smile
Имат много хубави работи. Цените - има за хора с всякакви възможности /и много скъпи бижута и евтини Simple Smile /. Най-добре е да разгледаш на място. Особено ако си харесаш нещо, което го имат в наличност ще си го вземеш направо. Но обикновено ако е комбинирано със злато /например някакви обици/, тогава е само с поръчка по каталог.
А такава перла от "Бонжур" бяха подарили на племенницата на мъжа ми за абитуриентската вечер. Наистина е много оригинално Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Бихте ли ми казали цена? Grinning

# 8
Благодаря ви момичета. Ще отскоча още днес до Бонжура, а в понеделник ще докладвам и за магазина на Велмар. Мисля да се видя и с жената, която ми препоръча Дидка. Аз като че ли ще купувам нанизи с перли  Wink Планирам ако магазина работи в събота да огледам всичко на спокойствие. Чувала съм, че перлите имат безброй оттенъци, които стоят по различен начин на всеки тип кожа. Като гледах цените в сайта ми се струва, че и аз ще се спра на висулка с една перла, но искам да е нещо по- изчистено, за да изпъква класата на перлата.

# 9
  • Мнения: 1 399
Мария, то не е магазин Embarassed
Това е офиса на Велмар и Златка е мениджър там /нещо такова, не съм много сигурна как се води Embarassed /. Така че по-добре се свържи направо с нея, от името на Дидка, и се уговорете нещо.
А пък ако станеш дистрибутор, можеш да  купуваш бижута на преференциални цени. Но не съм сигурна за условията /в смисъл дали си задължен на определено време да купуваш нещо и т.н./

# 10
Embarassed сори, нали казах, че хич ме няма с перлите  Embarassed Благодаря за уточнението, че иначе щеше да стане една ...

# 11
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Мария,купи ли си перли?Нищо не казваш по въпроса ooooh! Като си купиш бижу от Велмар, можеш след година да го подмениш,като фирмата изкупува твоето с 5%оскъпяване на цената му,като жест за това,че клиента носейки тяхно бижу им е правил и реклама.Налага се само да се доплати разликата до цената на новото перлено бижу!но май който си купи -незаменя ,защото се влюбва в перлите си!Фирмата предлага и разкошна козметика-кремове,шампуани,сапуни,пасти за зъби ......в чиийто състав влиза перлен прах,а той е елексира на всеки продукт!Чакаме да спуснеш информация за избора Gift

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Бреййй, зарибихте ме значи!Аз все съм си мислела,че перли ще си купя като стана на 40 поне, обаче като ви гледам как сте се изповлюбили всичките - ми да взема и аз да поразгледам....

# 13
  • Мнения: 612
Знаете ли дали имат офис "Велмар" в Бургас Confused:  Аз не съм чувала, но знае ли човек.  Rolling Eyes

# 14
Дидке, много си права, че избора е от труден по-труден. Освен това аз няма да си купувам сега, а просто избирам и проучвам. Подаръкът ще е за рожденния ми ден, който е след няколко месеца, но исках да съм наясно какво точно да си пожелая и разбира се  цените. Не можах да видя в Бонжур това за което другите бяха писали ( перла в кутийка...), но аз лично определено ще си вземе бижу от Велмар.
Много благодаря за кординатите на Златка, а и като съм с твоя препоръка е съвсем друго Wink

Общи условия

Активация на акаунт