кога свикнахте, че сте майки?

  • 3 670
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Мили мами, кога наистина осъзнахте, че сте родители? Първите един-два месеца ми бяха като на сън, след еуфорията от появата на бебето, като че ли сега започнах да осъзнавам че имам дете(на 4 мес.). При вас как е? Понякога направо ме хваща страх каква отговорност носиш, че това е жив човек и трябва да се грижиш нон стоп за него. Споделете имате ли такива притеснения!

# 1
  • Мнения: 7 723
 Thinking...може би още, дакато ми беше в корема.... Thinking

# 2
  • Мнения: 4 496
Майчинството за мен не е нещо, с което трябва да свикна. Hug
Нямам притеснения заради това, че се грижа за три деца.Разчитам на инстинкта си.Досега не ме е подвеждал.
А осъзнах, че съм родител в секундата, в която родих първото си дете.

# 3
  • Мнения: 4 451
В момента, в който видях бебето. Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Докато бях бременна не озъзнавах какво е да си родител.  Rolling Eyes Първия месец ми беше като на сън. Бабите помагаха два месеца и след това като останахме сами с бебчо започнах да се окопитвам и да осъзнавам с всеки изминал ден какво е чувството да си майка. Има и притеснения, има и сълзи, но най-сладка е радостта и любовта, която изпитвам като го погледна и гушна Heart Eyes

# 5
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Едва наскоро започнах да се чувствам по-уверена и спокойна в грижите си за детето. При мен явно интуицията и инстинктът не работят много добре  Thinking.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
докато бях бременна

# 7
  • Мнения: 1 596
Някъде към края на първия месец на бебето Thinking

# 8
  • Мнения: 2 237
Аз свиквам всеки ден,всеки час и минута.Може би до края на живота си ще свиквам малко-по малко......

# 9
  • Мнения: 27 524
След около година  Grinning

# 10
  • Мнения: 653
Аз свиквам всеки ден,всеки час и минута.Може би до края на живота си ще свиквам малко-по малко......
при мен е същото, ставам все по-уверена и по-спокойна с всеки изминал ден
в началото покрай шашкането и грижите някакси не усещаш какво се е случило

# 11
  • Мнения: 620
Чак сега, с второто си дете.
 

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Когато стана на 3месеца, започнах леко да осъзнавам, че това е моето бебе и че аз съм майката.

# 13
  • Мнения: 789
По принцип още когато разбрахме,че съм бременна - става дума за статута на майка.Но като отговорност...не зная дали тук става въпрос за свикване.Малкото ми съкровище непрекъснато ми поставя изпитания,грижите с всеки ден са все повече и аз изисквам съответно повече от себе си.Там е работата ,че израстването като майка е непрекъснато и непрекъснато се свиква с нови неща.

# 14
  • Мнения: 1 008
Аз свиквам всеки ден,всеки час и минута.Може би до края на живота си ще свиквам малко-по малко......

Общи условия

Активация на акаунт