За Сандански?

  • 1 160
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Здравейте,искам да попитам някой скоро водил ли е децата си на санаториум в Сандански?Аз искам да заведа моя син ,че много често се разболява от бронхит.Казаха ми ,че се взимало някакво зелено направление от личния лекар за да се правят процедури безплатно,вярно ли е?Някой да знае тел.за резервации?

# 1
  • Мнения: 491
Вземаш направление от личният лекар и от НОИ. Водих моят син преди 2-3 години и не помня точно процедурата, но можеш да се обадиш в НОИ. За детето ще е безплатно, но за родител се плаща (мисля,че беше 10-15 лв. на ден-хич не е евтино). И внимавай, защото има два санаториума, единият го водят детски. В никакъв случай не ходете там- тоалетните са общи за етажа, а банята е в подземието (поне беше така преди 2-3 години). тел. 074632461 ; 074630834. Питай за този със самостоятелният санитарен възел. Иначе Сандански много ми хареса.

# 2
  • Мнения: 263
Аз връщам темата напред, защото искам да попитам: може ли да се отседне не в санаториума, а да се ходи там за процедури?

# 3
  • Мнения: 491
Ако си плащаш процедурите, мисля че може. Обади се на един от двата телефона и питай- така е най- сигурно.

# 4
  • Мнения: 223
Сестра ми работи в санаториума. Пишете ми какво ви интересува и ще я попитам. Ще се радвам да помогна!

Общи условия

Активация на акаунт