20 dnevenMC vazmogno li e?

  • 919
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
vazmogno li e sled kato na 04/10 mi doide za posledno M dnes otnovo da mi doide?

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Най-добре веднага да отидеш на лекар! Не мисля, че е нормално.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Теди - силно ли е течението - червена кръв ли е или е розовко зацапване. Питам да не е розова овулация мила?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
На мен ми се случи два пъти миналата година,но не беше някакъв сериозен проблем.Все пак се консултирай с лекар!

# 4
  • Мнения: 21
Ami kato normalenM. neznam zashto se poluci taka.Adski mi e gadno izobshto ne go ocakvah a to doide dage po rano.Ugas.

# 5
  • Мнения: 712
Теди, пиши на кирилица. Не мисля, че е чак такъв проблем сам по себе си. Изчакай да свърши кървенето и се консултирай с лекар все пак - може би ще поиска да ти пусне хормони. Според мен не е причина за особена тревога, но все пак не съм лекар. Някаква стресова ситуация преживяла ли си, нещо, което да ти обърка хормоните  Thinking? Относно това дали е възможно - очевидно да, щом се е случило Peace

# 6
  • Мнения: 862
Теди това е на хормонална основа. Да не си пила някакви хормонални лекарства скоро? Отиди на доктор след като ти свърши ако толкова се притесняваш. Според мен и моят лекар, ако цикълът ти по принцип е редовен и веднъж годишно ти се случи някаква аномалия като тази или пък да ти закъснее драстично, това не е фатално.

# 7
  • Мнения: 21
Не съм пила никакви лекарстварства.Благодазя ви момичета эа раэбирането.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не е нормално. На мен когото ме идваше така през 1-2 седмици се оказа, че имам киста на десния яйчник. Иди на лекар!

# 9
  • Мнения: 421
И аз мисля, че не е нормално. До 19 годишна възраст цикъла ми беше около 20 дни (понякога и по-кратък) и се оказа, че имам поликистоза. При теб едва ли е това, но имам предвид, че сигурно има някаква причина за този прецедент и може би е по-добре да те види лекар. А и ти ще си по-спокойна ако се окаже, че всичко е ОК.

# 10
  • Мнения: 215
Този месец това се случи и на мен на 03.10. ми дойде, а после на 23.10. пак. Ходих на същия лекар, който преди два месеца ми каза че имам късна овулация, тогава беше на 17-я ден, а сега се оказва че въобще я няма. Каза ми 3 месеца да си меря базалната Т и да следя, освен това ме праща и при ендокринолог, защото нивото на пролактина ми е над нормалните граници. Доколкото разбрах високото му ниво пречи на отделянето на яйциклетка.
Сега се сетих че няма да мога да следя базалната Т, защото работя дневна и нощна смяна и въобще не спя тогава.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Dani-ela не разбрах, каза ли ти доктора каква е причината newsm78
И аз нямах овулация когато ми идваше толкова рядко.

# 12
  • Мнения: 215
Предполага че е  свързано с високото ниво на пролактина. Праща ме на ендокринолог, за второ мнение.

Общи условия

Активация на акаунт