Ожених се за първия

  • 7 554
  • 67
  •   1
Отговори
Със съпруга ми сме женени от 10г., а сме заедно от 16г. като се има впредвид,че съм на 31г. това е целият ми живот.Аз съм на мнение,че това е грешка защого нямах време да си поживея,да се забавлявам и да видя какви са другите мъже,затова и впоследствие се стигна до изневерите.Все едно,че сега почвам да живея,да имам емоции и така...
Незнам на какво мнение сте вие хора по въпроса,а ми е интересно да науча.Колко от вас се омъжиха/ожениха за първия/първата и щастливи ли са браковете ви???

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Винаги ще има мъж, когото не си "видяла", независимо кога ще се омъжиш и колко много ще изневеряваш.
Проблемът ти е друг. Мога да кажа, че аз го нямам.

# 2
И аз така! Но не ми е последния. Все още сме заедно, имаме и дете, разбираме се. И той ми е изневерявал и аз на него. Либерално семейство Wink
Казва, че не може да си представи да живее с друга, че съм голямата му любов, но той на мен не е Simple Smile Срещнах друг, в който севлюбих безумно, но в последствие разбрах, че не е за мен и така....  Пеем си старата песен Simple Smile

# 3
И аз така! Но не ми е последния. Все още сме заедно, имаме и дете, разбираме се. И той ми е изневерявал и аз на него. Либерално семейство Wink
Казва, че не може да си представи да живее с друга, че съм голямата му любов, но той на мен не е Simple Smile Срещнах друг, в който севлюбих безумно, но в последствие разбрах, че не е за мен и така....  Пеем си старата песен Simple Smile
  newsm78

# 4
И НИЕ ТАКА, НО ДОКОГА???

# 5
  • София
  • Мнения: 161
И аз така! Но не ми е последния. Все още сме заедно, имаме и дете, разбираме се. И той ми е изневерявал и аз на него. Либерално семейство Wink
Казва, че не може да си представи да живее с друга, че съм голямата му любов, но той на мен не е Simple Smile Срещнах друг, в който севлюбих безумно, но в последствие разбрах, че не е за мен и така....  Пеем си старата песен Simple Smile

 Sick Sick Sick не обичам да критикувам другите ама на това семейство ли му се вика?!?!!?!?!?!?!?!?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз също се ожених за голямата ми и първа любов. Вече не сме заедно, но не смятам, че има връзка.  Имам приятели, вече 22 години са невероятно щастливи. И те така са се оженили. Тръпката м/у тях е все още силна, брака им е чудесен. Познавам и други такива двойки. Не мисля, че обвързването с първата любов е предпоставка след това за срещане на нови такива и неприятни последствия. Всичко се зависи от човека, от случката и от чувствата.......... Каквото такова  Peace

# 7
  • Мнения: X
Незнам на какво мнение сте вие хора по въпроса,а ми е интересно да науча.

Мнение по кой въпрос?Дали постъпваш правилно като изневеряваш на мъжа си?Дали си постъпила правилно като си се омъжила за първия?

Ами, не съм се омъжила за първия, с когото си легнах.
И не съжалявам, ама никак.Походих си, поживях си, натрупах опит и мнение за секса и когато срещнах съпруга си реших, че си пасваме и че мога да живея с него.

# 8
Здравей,аз също се омъжих за първата си любов.
Първо бяхме гаджета,после се разделихме за няколко години ,през които имах връзка с друг за половин година.След това пак се събрахме и след време се оженихме.В живота си съм имала тези двама мъже,но съпругът ми е първата ми любов.И досега сме заедно и не изпитвам никакво желание да му изневерявам.Не виждам какво по-различно ще намеря в някой друг.Само да ти кажа,че и аз съм с брак над 10 години.

Винаги ще има мъж, когото не си "видяла", независимо кога ще се омъжиш и колко много ще изневеряваш.
Проблемът ти е друг.

 Peace и аз мисля така.
Питанка-любопиткова, няма да е зле да се замислиш каква е точно причината да се чувстваш така.Във всеки случай не е това,че не си си поживяла достатъчно преди да се обвържеш със съпруга си.

# 9
Sick Sick Sick не обичам да критикувам другите ама на това семейство ли му се вика?!?!!?!?!?!?!?!?
[/quote]
Ми както искаш го наричай-това си е моя живот и не ми пука кой ще ме критикува и кой не. Така съм избрала да живея Hug

# 10
  • Мнения: 742
Винаги ще има мъж, когото не си "видяла", независимо кога ще се омъжиш и колко много ще изневеряваш.
Проблемът ти е друг. Мога да кажа, че аз го нямам.

 Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Винаги ще има мъж, когото не си "видяла", независимо кога ще се омъжиш и колко много ще изневеряваш.
Проблемът ти е друг. Мога да кажа, че аз го нямам.
По-точно не бих могла да го кажа Hug

# 12
  • Мнения: 1 044
Много зависи. На моя приятелка майка й се е омъжила на 18 години. Казва, че тогава животът е започнал за нея. Преди това е била държана като войник в казарма-баща й бил военен, майка й учителка по математика  #CrazyДисциплина, вечерен час, чистене, готвене, уроци, само шестици8при петица наказание/ и т.н.Отишла на бригада лятото и през  есента  се омъжила за бригадира LaughingИ като са заживели лудешки, бурно, весело и динамично, та до днес. Тя не е пропаднала, както са мислели родителите й - завършила е Университет, учителка е, има две деца, дом, семейство, финансова независимост. Омъжила се е за първия си мъж и той е единствения в живота й. Ама те много се забавляват, пеят, танцуват - вдигат по-шумни купони и от младежи LaughingПътуват много, почти всеки уикенд са някъде. Умеят да се забавляват, нямат умора направо! LaughingНе им е скучно хич, сами си създават приключения-записаха се на езда последно /близо 60 годишни са/.
Съхранили са брака  и любовта си. Просто ежедневието не ги  е смазало и обезличило.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз се ожених за първия. Срещнахме се, когато бях на почти 18, 6 години по-късно се оженихме. Връзката ни вече е 14 години. Да, не остана последния, но за нищо не съжалявам. Живеем добре, познаваме си и кътните зъби, ние практически сме израснали заедно.

Забавлявала съм се добре, и въобще не смятам, че е било грешка.

# 14
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 659
Ето такива хора, каквито е описала Меденка, направо ми изпълват сърцето  Heart Eyes

Иначе - първи, седемнайсти, ако го обичам и си пасваме, никаква параноя, че изпускам нещо няма да ме гони.
При мен любовта и секса вървят ръка за ръка, а любов толкова лесно не раздавам. 
Без да обобщавам, смятам, че при мъжете, които много повече прилагат състезателния принцип в живота си,
е по-логично това поведение. Ама нали и ние сме еманципирани, няма да им дишаме праха, я   Joy

Общи условия

Активация на акаунт