Малко структурна тема

  • 1 014
  • 5
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 201
За да не правя нещо, от което после ще има недоволни се чудя от известно време как да намаля броя на закованите теми.
На първо четене мисля да слея библиотека, архив, правила, важната тема със съвети от Бонита и темата за БАОО в една.
дали така ще можете вие, а и новите потребители да се ориентирате?
Ако имате и други предложения моля пишете в тази тема, за да поразчистим малко Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 9 517
супер, вава, не знам, дали да не сложим там и календара - кой кога празнува newsm78

# 2
  • Мнения: 1 843
Аз да си призная, често не смея да пиша в тази тема, кой - кога празнува... освен, ако не познавам човекът вече лично. Защото, ако се изредим всички за всеки празник, темата ще стане  20 страници за една седмица...не смея да мисля за година. Та не знам колко е разумно да са събрани в едно.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 517
Дар за мен, имах предвид не темата с поздравленията, а темата, в която са изредени рождените дни.

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Не ми се иска точно тази тема да я сливаме с останалите.

# 5
  • космополитно
  • Мнения: 941
...се чудя от известно време как да намаля броя на закованите теми.
На първо четене мисля да слея библиотека, архив, правила, важната тема със съвети от Бонита и темата за БАОО в една.
дали така ще можете вие, а и новите потребители да се ориентирате?....
.... да поразчистим малко Simple Smile

Да, наистина сложна ситуация: пространство кът-теми важни!... И всяко сливане размива акцентите и със сигурност ориентацията (най-вече за новопоявилите се) ще е затруднена!...

Малко деликатно е след като заявих: "Не отковавайте мойте теми!" да давам препоръки  за съдбата на тези на други автори!...

Но с идеята да бъда полезна предлагам следните компилации (За себе си долавям смислова взаимосвързаност дори на ниво заглавие на темите):

1 сливане в едно на:* Хайде и ние да се запознаем!!!; * Празничен календар (кой кога празнува тук)+снимки от срещите на форума; *ПРАВИЛА ЗА ТОЗИ ФОРУМ *** ПРОЧЕТИ ! ***


2. сливане: *Библиотека(в която да влязат и):* От Бонита-за всички майки; и *БАОО .::. Представяне .::. Статистика .::. Търсене на произхода

! Архивът нека си е закован на видно място- лично аз дълго не знаех за неговото съществуване, както апропо и за действията на модераторите! newsm78 Embarassed

ВаВа, откривам за себе си нов по- толерантен подход по отношение взимане на модераторските ТИ решения. Поздравления за което!  bouquet
За да не правя нещо, от което после ще има недоволни ...Ако имате и други предложения моля пишете в тази тема, за да поразчистим малко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт