Бижута Сваровски на повече от две години?

  • 3 228
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Имате ли? Какъв цвят е метала?
Имам една гривна, най-старата ми, потъмня и не изглежда добре.
Съхранявала съм я само в кутийката, не съм я парфюмирала, мокрила, мазала с крем. Сега търся гаранцията й, но не мога да я открия Confused
Вашите бижута пазят ли първоначалния си цвят?

# 1
  • Мнения: 1 028
Ееееехх,надявам се някога и аз да мога да се включа с отзиви Laughing

# 2
  • Мнения: 240
Здравей! Simple Smile

Имам голям кръст и обеци на Сваровски, които отдавна са загубили първоначалния си блясък- за по-малко и от две години сигурно Confused Самите камъни вече изглеждат като пластмасови, ако ме разбираш Laughing Иначе самата верижка ми е в добър вид, не е мръднала...но това е-не съм и очаквала повече Wink

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 823
колието ми съвсем леко потъмня а обеците и пръстена не са мръднали,на повече от 5 год са

# 4
  • Мнения: 4 371
Е добре де, моето защо така Close

# 5
  • Мнения: 3 153
Имам гривна, колие и обеци-не са се променили. Имах и висулка за ГСМ, но я подарих на снаха ми-тя е потъмняла видях.

# 6
  • Мнения: 4 371
Висулката от тези, дето ги продават в магазина им ли?
Защото според мен има разлика.

# 7
  • Мнения: 3 153
Ами не знам, беше ми подарък-сребриста вержка с малки камъчета и някаква пеперудка. Сигурно е от тукашните магазини. Иначе бижутата ми не са от БГ, отдавна ги купувах в Унгария......не съм ги и носила кой знае колко, може затова да не са се променили newsm78

# 8
  • Мнения: 5 622
Имате ли? Какъв цвят е метала?
Имам една гривна, най-старата ми, потъмня и не изглежда добре.
Съхранявала съм я само в кутийката, не съм я парфюмирала, мокрила, мазала с крем. Сега търся гаранцията й, но не мога да я открия Confused
Вашите бижута пазят ли първоначалния си цвят?

Ау, стига бе  Confused Аз се зарибих по Свирчовски(  Wink) от теб..което значи, че май нямам на повече от две години неща...Коя гривна се скапа?Онази с мечетата ли?  Confused

Аз също много си ги пазя, за сега са си ОК нещата, но както казах, мисля, че нямам бивута на две и повече години  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 371
Да, мечетата  smile3511
По спомени моята скоро ще навърши две. Въпреки че ако издиря гаранцията може да ми кажат, че не съм я съхранявала както трябва. Иди доказвай после Tired
Тамън си бях харесала още един боклук от там, ама не го ща вече, ще им се незнае #Cussing out

# 10
  • Мнения: 511
Имам колие с кристал, но все още е на година. Засега не е потъмняло, поне на пръв поглед newsm78

# 11
  • around the world
  • Мнения: 651
Имате ли? Какъв цвят е метала?
Имам една гривна, най-старата ми, потъмня и не изглежда добре.
Съхранявала съм я само в кутийката, не съм я парфюмирала, мокрила, мазала с крем. Сега търся гаранцията й, но не мога да я открия Confused
Вашите бижута пазят ли първоначалния си цвят?
Всичките ми гривни, пръстени, колиета и обеци на сваровски не са мръднали като някои от тях са на близо 6 Год.
Като се замисля като чели имам и още по-стари, newsm78 но все нещо  ще си купя от тях, а вече доста съм ги посъбрала.
Единственото нещо, което си промени цвета издраска и изгуби първоначалния си блясък много бързо е един пръстен с голям кристал, който по неясна за мен причина след 7-8 месеца вече се беше издрал страхотно, но така и никога не си намерих гаранцията за рекламация .

# 12
  • Мнения: 5 622
 А на моите мечета, на лапичката, едното камъче падна. Казаха ми да изчакам да паднат още, че тогава да ми я били сменяли. Ама след месец-два, се оказа, че тези гривни не се произвеждат повече и като се скапе, няма как да ти я сменят  Rolling Eyes

Последно си купих едно обемно сърце, от новата колекция, направо съм влюбена в това нещо, толкова е красиво(както и другите неща, де..), не ми се мисли, че ще се скапят тези неща. И защо по дяволите са толкова скъпи, след като се сбъгват така бързо  Close

П.С. Имам едни обеци за смяна. Да взема да отида да ми ги сменят, докато не се е оказало, че и тях вече не ги произвеждат  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 4 371
Пак добре ти ги сменят. Мен вече два пъти ми слагат камъни на едни обици(морските звезди). Това от МОЛ-а, който е с този на Алабин. А на Витошка направо ти дават нови неща.
А и скоро я гледах пак гривната с мечетата, как не се произвежда Shocked Освен, че ми е потъмняла и мирише на желязо, се е наранила цялата, все едно някой е натискал нещо меко с нокът. Но това да ми е проблема Tired

# 14
  • Мнения: 5 622
Да, знам, че ти се беше наранила. И моята е така сега. Като нищо ще стане и тя потъмняла след време..Всъщност като се замисля, моята е на година и 4 месеца. Миналата година юни, ми я подари мъжа ми  Rolling Eyes

Да, тук направо го сменят. Не слагат само камъни. Което е и по-добе, разбира се  Grinning

Абе, ч си купи каквото искаш, майната му, че може да не изкара много дълго, поне ще си го носиш с кеф  Wink

Общи условия

Активация на акаунт