Пътуване с дете в самолет

  • 761
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте, предстои ми продължително пътуване с 3-годишната ми дъщеря със самолет. Ще съм благодарна, ако ми дадете някакви съвети как да мине по-леко.

# 1
  • Мнения: 4 244
Моля те да уточнииш за какъв полет става дума като дълготрайност и в кой период от деня ще летите.
Имам опит в всяка възраст и в различно време на излитане

# 2
  • Мнения: 57
Полетът ще е най-вероятно Sofia - New York и все още нямам резервация, може би ще ми помогнете какво време да предпочитам при избора на билети

# 3
  • Мнения: 4 244
Погледни тук
Ако искаш повече информация влез в Родители в чужбина
Но предполагам че инфорамцията горе ще ти е достатъчна

# 4
# 5
  • Мнения: 2 839
Едва ли ще имаш кой знае каква възможност да избираш час, щом става дума за полет до Ню Йорк. Хубавото е, че вече има полети от Варна. Аз вчера правих резервация на брат ми, Варна-Будапаща-Ню Йорк. ОТ това по-добре, здраве му кажи. Че и цената беше изумително ниска.
А иначе да блъскаш Варна-София, от там София-европейска столица-Ню Йорк ... лудница.
А иначе има специални места за майки с деца. Като ви чекират настоявай да ви сложат там. Това за презокеанския полет става дума, че иначе ако се паднете на някои средни места свряни, детето ще излудее. Тези детските са на първи ред и е просторно.

# 6
  • Мнения: 5 647
Малката беше на 40 дни, когато я качихме на самолет. Не виждам от какво се притесняваш, при положение, че детето ти е на 3 години.

# 7
  • Мнения: 57
Благодаря на всички за отговорите, определено ме успокоихте. Просто ще летя за първи път, а и дъщеря ми не стои на едно място и 10 минути, но да му мислят стюардесите

# 8
Цитат на: Sunshine Varna
..., но да му мислят стюардесите

Ама правилно  Wink Някои компании (като Бритиш еърлуейс) дават на дечицата книжки за оцветяване и разни игрички (торбичка с дреболийки разни Wink ). Не се притеснявай за този дълъг полет все ще се умори и заспи. Ако можеш предпочити нощният такъв.  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Цитат на: Sunshine Varna
..., но да му мислят стюардесите

Ама правилно  Wink Някои компании (като Бритиш еърлуейс) дават на дечицата книжки за оцветяване и разни игрички (торбичка с дреболийки разни Wink ). Не се притеснявай за този дълъг полет все ще се умори и заспи. Ако можеш предпочити нощният такъв.  Grinning

Така и не само в Бритиш Аъруейз. Почти всички големи компании имат такива неща под ръка, но ти си носи, да има

Общи условия

Активация на акаунт