Помогнете! От кои каши сте най доволни

  • 4 134
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Мамчета ние започнахме с ранното захранване по съвет на педито! Искам да ви попитам какви каши давате на вашето бебче? Ние навършихме 4 месеца и караме 5-я! В търсачката открих доста видове ама немога да се спра на определена! Ще се радвам много ако можете да споделите мнение! Hug


 П.П. Пюре давам само плодово! В момента се мъчим на зеленчуковото ама е доста трудно с него

# 1
  • Мнения: 4 451
Аз съм най-доволна от Милупа. Като за начало взех оризова млечна, защото малката и без това беше на АМ.

# 2
  • Мнения: 1 006
Аз захраних за пръв път с Бананова каша на Слънчо,по препоръка на педиатърката.Но според мен най-добри за захранване са- Бананова или оризова каша на Милупа, или Ориз и царевица на Фризокрем.

# 3
  • Мнения: 1 217
Аз захраних с бананова на Слънчо.
Но сега не ползвам Слънчо-вчера купих бисквитена каша с банан и беше толкова сладка
та чак настръхнах от сладост.
сега съм много доволна от:
Фризокрем-всички видове
Блевит плюс-цитрусовите каши
Хумана
Тези трите марки най-се харесват на Калоян.

# 4
  • София
  • Мнения: 663
ние сме на беби, по качество е като хумана а на сладост е като милупа (понеже сме пробвали всички с каката). цената й е малко над слънчото- което за мен е добре.
пробвай няколко вида. детето само ще си покаже кое му харесва. успех

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Аз,съм давала само на Фризокрем,ами ядеше ги дъщеря ми Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
На Милупа съм забелязала,че се разтварят най-добре,яли сме и Фризокрем и Нестле.Май на Милупа най ги харесва

# 7
  • Мнения: 2 908
На Милупа,ХИП и Хумана най-добре се разтварят.Фризокрема ми ставаше постоянно на бучки,както и Нестле и Слънчо,а Слънчо детето не го ядеше. ConfusedИначе Милупа ми е най-вкусна-ама е и най-скъпа Wink

# 8
  • Мнения: 337
На Милупа най ги харесваме и двамата-вкусни са и се разтварят идеално, но са малко по скъпички

# 9
  • Мнения: 258
Моя юнак най-много харесва кашите на Хумана.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери харесваше най-много на Хумана.

# 11
  • София
  • Мнения: 15 198
Давах само Фризокрем и Слънчо. Добавях в тях плодово пюре и Иво ги ядеше с удоволствие.

# 12
  • Мнения: 231
Моята дъщеря най-много харесва Милупа и след това Хумана. Давала съм и и други марки като например ХИП и Фризокрем, но хич не ми харесват, а най вече на Руми.

# 13
  • Мнения: 128
Фризокрем, Хумана

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Всички каши на Милупа са страхотни!

Общи условия

Активация на акаунт