Добър стоматолог в Младост?

  • 7 976
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър стоматолог в София, Младост тъй като се рових в темите назад, но не открих.
Интересува ме да работи качетсвено и по възможност безболезнено.
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 104
аз добър стоматолог в Младост не мога да ти препоръчам, затова ходя в Горна баня, но те съветвам най-искрено да не се излъжеш да идеш при Д-р Мариана Илиева от Мл4, в 436 блок приема- опропасти ми зъбите, а се оказа, че и на още купчина хора #Cussing out

# 2
Мерси за предупреждението

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 338
Д-р Милтенов. Не зъболекар, а бижутер. Кабинетът му е в болка до пазара в Младост 1. Като гледам на тази карта, трябва да е бл.64. На партера е кабинетът. Не работи с НЗОК.

# 4
  • Мнения: 155
на мен ми препоръчаха проф.д-р Угринов, който е в Света Анна в Младост 1, но ми е далече ,разбрах че приема и в Ст. факултет ,тъй като аз ще си правя зъбие с пълна упойка ,имам му телефона ако го искаш Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 426
Д-р Милтенов. Не зъболекар, а бижутер. Кабинетът му е в болка до пазара в Младост 1. Като гледам на тази карта, трябва да е бл.64. На партера е кабинетът. Не работи с НЗОК.

а да имаш случайно актуален адрес и телефон на д-р Милтенов, защото този който е на БТК май вече не е актуален и не мога  да го открия

# 6
  • Мнения: 256
Май че е 8848314. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт