Има ли някой, който да дава Аптамил 1 строго в съответствие с указанията?

  • 970
  • 10
  •   1
Отговори
т.е. третия месец 4 пъти х 200

# 1
  • Мнения: 199
Ние също сме на Аптамил. Не, спазвам то4но указанията - следя колко й се яде на моята бебка. Сега сме на на 2м и половина и от още от преди 2 седмици ядем 5 пъти по 150-160гр. Аз отначало се притеснявах, че е много, но...Всяко бебче си е различно, виж на колко пъти по колко гр. твоето се чувства най-добре и си създай сама схемичка. И все пак гледай храненията да са повече от 4 Simple Smile

# 2
И аз така правя, общо взето, но реално това са указанията за месец 2. Но вечер не заспива преди да е изпил 200, каквото и да правя. Иначе не е едър - 5 кг. Денем ми е трудно да сместя 5 хранения, защото заспива към 8 и се буди да яде чак към 6.

# 3
Имам предвид 20:00 и 6 сутринта

# 4
  • Мнения: 199
Мисля, че след като не яде през нощта, 200гр. са добре , коремчето му има време да ги преработи, а през деня, ако го храниш на около 3 - 31/2 часа ще успяваш 5 пъти, само намали малко грамажа за  дневните хранения

# 5
Благодаря за съветите:)
Така ще процедирам.

# 6
  • Мнения: 356
И ние сме на Аптамил и ядем по 130-140 мл в готово състояние по 5-6 пъти на денонощие.Не съм и давала повече, понеже за сега и стига.Не гледам указанията на опаковката.Ще и увелича дозата когато след като го изпие почне да плаче за още или огладнява на по-кратки интервали.
При всяко бебче е различно.Води се по неговите нужди, а не по указанията на опаковката Peace

# 7
  • Мнения: 4 447
На кутията си пише, че предложената схема е примерна, а не строго-задължителна.

Дава се колкото му се пие на детенцето  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Давам по 150мл - 5-6 хранения  за 24часа.
Колкото до указанията - те са примерни, а и вчера забелязах, че на нашата кутия, която е АПТАМИЛ 1 е сложено(залепено) на БГ език указание за АПТАМИЛ 2  Shocked Shocked Shocked

# 9
  • Мнения: 525
Давам по 150мл - 5-6 хранения  за 24часа.

И аз така:) /моята сладурана е почти на 3 месеца/ Но чак пък 200...
Колкото до указанията - те са примерни, а и вчера забелязах, че на нашата кутия, която е АПТАМИЛ 1 е сложено(залепено) на БГ език указание за АПТАМИЛ 2  Shocked Shocked Shocked

Как да не каже човек, че детайлите в РБ не подлежат на особено внимание. Нали всеки се оправя сам, както си знае..Добре, че поне познаваме чужди езици:)

# 10
  • Мнения: 145
Указанията са само ориентировъчни,всяко дете е различно. Аз правех винаги малко повече-щом остане,значи е о.к.

Общи условия

Активация на акаунт