свекърва ми ме заплашва

  • 8 869
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
моля дайте ми съвет.От 2г.живея с моя приятел и имаме дете (препознато).Разбираме си се мн.добре,но свекървата само ме ядосва и заплашва,че  един ден ще ме изгони и.т.н.т. Добре,че мъжът ми ме защитава.Но ако един ден нещо стане с него( да чукам на дърво ..това НИКОГА) какво ще правя тогава... тя ще ме изгони ли...

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 193
И със свекървата ли живеете заедно?

# 2
  • Мнения: 123
не отделно сме,но тя идва всеки ден .възможно ли е да ме изгони един ден..

# 3
  • Мнения: 46 437
Ами няма как да знаем какво ще направи.
Ако жилището е нейно, може да се разпорежда, както иска с него.

# 4
  • Мнения: 18
а жилището в което живеете на чие име е

# 5
  • Мнения: 123
на мъжът ми е жилището/

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 193
Значи тя не одобрява връзката ви. Поговори с нея. Щом този човек е щастлив с теб, би трябвало тя също да е щастлива. Да не би да сте се скарали за нещо? newsm78

# 7
  • Мнения: 18
никой не може да знае какво ще стане в бъдеще, а да се живее в страх какво ще стане ако....... не е най- разумното нещо. на този свят всичко е възможно. мислейки непрекъснато какво ще стане пропускаш да се насладиш на това което имаш сега, а то никак не е малко.
не съм особенно запозната със закона но ако жилището е на мъжа ти наследник май ще е детето а ти все пак си му майка
но пак ще повторя не мисли такива неща и се радваи на това което имаш сега

# 8
  • Мнения: 2 015
Аз да ти кажа живея със свекърва ми и тя ме е заплашвала един път, че ще ме изгони.Видя, че на момента можех да си тръгна.Ако трябва ще се прибера при родителите си, но и дадох да разбере, че не ме плаши и че ще съсипе живота на синът си!Кажи на мъжът ти, че не ти е приятно така да те заплашват.Няма значение, дори да е нейно жилището, щом си се оженила и имаш дете от синът и, не би трябвало да си чужд.Но все пак, ако за тях си чужда си хващай пътя!Радвай се, че мъжът ти подкрепя, защото аз съм в по-лошо положение, защото моя мъж все подкрепя майка си.Ама няма да им се дам някой да ми говори така Peace!

# 9
  • Мнения: 18
на мъжът ми е жилището/
а ние пък ще живеем в жилище на името на свекърва ми и ако се размисля и аз ще взема да откача, защото нито аз нито мъжа ми ще имаме някакви права ако тя реши да ни гони
така че не се шашкай за такива ако.....

# 10
  • Мнения: 46 437
на мъжът ми е жилището/

Ако собственик е съпругът ти и е признал детето, няма страшно. Той има ли други деца? Ако няма, детето ти е единствен наследник (ако стане нещо с мъжа ти), а ти негов законен представител.

# 11
  • Мнения: 197
При тези условия проблемът ти е почти решен! Щом като съпругът ти те подкрепя /а това е най - важното/ заедно и кажете да спре да ви търси по всякакви поводи! Просто не мога да повярвам, тя да ти говори такива неща, мъжът ти да те подкрепя и още НИЩО да не сте предприели! Ако свекърва ми се държеше така с мен и аз и мъжът ми щяхме да сме прекратили всякакви отношения с нея! Или ще те уважава, или - по живо по здраво далеч от вас! Ами като имате и второ детенце /предполагам и това ще стане/ да не мислиш, че ще те приеме тогава?  Щом мисли лошо за теб и те тормози, значи мисли лошото на цялото ви семейство, нищо, че е на сина и. Сестра ми се ожени преди по-малко от година и съпругът и има детенце на 5 години вече. Но те са заедно от както детето беше на 1. Сега живеят под един покрив със свекър и свекърва, но никой не оспорва дори правото и дори да възпитава детето, камо ли за нещо друго! Когато възникнат спорове за възпитанието, винаги надделява сестра ми, защото мъжът и я подкрепя напълно. Вече всички я възприемат, като майка на племенницата ми. Не е лесно на жена в твоето положение. Изисква се смелост и увереност да се бориш. Най - важното е на лице - съпругът ти те подкрепя, така че действайте!  Peace

# 12
  • Мнения: 123
Благодаря ви момичета.Исках да знам все пак имам ли някакви права и дали просто така с лека ръка може да ме изгони..? Детето не е ли наследник все пак..?Някой ако е по запознат нека пише.А с нея постоянно сме с тръркания,защото тя обожава сина си и мн.ревнува от мен.Уж ме харесва,но в същото време откача и ме заплашва.Той е на моя страна но не иска да  се кара мн.с нея защото все пак му била майка и при това болна и дфа не и станело нещо ...оххххх

# 13
  • Мнения: 197
Май не се разбра точно, детето от кого е припознато?

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 16:13 от ina05

# 14
  • Мнения: 46 437
... Детето не е ли наследник все пак..? ...

Моля те, прочети отговорите, все пак  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт