Ариел или Персил?

  • 10 595
  • 84
  •   1
Отговори
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Кажете кой от двата предпочитате? В магазина все седя и се чудя кой да взема - на почти еднаква цена са, и двата имат много агресивна реклама... но какво казва личният ви опит?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Гласувах с Ариел. Но и от Тайд съм много доволна  Peace

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ариел

# 3
  • София
  • Мнения: 7 768
Ариел  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 7 183
По принцип като че ли Ариел ми харесва малко повече.
Но откакто се роди дъщеря ми, купуваме Персил Сензитив, и перем и нейните, и нашите дрехи с него. Не ми се усложнява живота да купувам два вида прах за пране, и всеки път да мисля кой да използвам  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 386
Гласувах за Персил. Предпочитам продуктите на Хенкел, смятам ги за по-качествени. Проктър изнесоха голяма част от производството си в Румъния и развалиха качеството.

# 6
  • Мнения: 794
До скоро ползвах Ариел, но сега вече съм на ..... Бонукс, колкото и невероятно да звучи имам особеното чувство, че дрехите ми изпрани с този прах миришат цял ден на свежо...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Ариел Peace Да добавя, че и Есекс много ми харесва.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 227
Използвам и Ариел и Персил защото  съм еднакво доволна и от двата и не мога категорично да избера. 

# 10
  • Мнения: 389
Ще следя отзивите за тези прахове, че и аз винаги се колебая между двата и все Персил купувам. От Персила съм много доволна! Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 3 054
Персил, течен. Ако видя някъде течен Ариел бих го пробвала, но в магазините около нас няма. Много съм доволна, а и е по-икономичен от прахообразния  Peace

# 12
  • Мнения: X
От осем години пера само с Ариел.Преди това ползвах Персил.
И от двете марки съм доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Ариел  Peace

Но не този който продават у нас, когато мога си поръчвам на познати и ми носят от Гърция, няма нищо общо с този който купувам тук от Метро.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Персил и Есекс

Общи условия

Активация на акаунт