Магазини BLICK

  • 4 750
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Някой може ли да ми помогне да намеря адресите на магазините BLICK в София. Чичко Гугъл нищо не каза  Thinking

Не ми се слиза чак до центъра, където знам няколко магазина, а трябва да купувам парфюм. Намирам се в Дружба.

Благодаря!

 Hug  bouquet



# 1
  • Мнения: 2 631
Ми в Пловдив се намират в Кауфланд  Simple Smile

За София не знам, сори!

# 2
  • Мнения: 190
Магазини БЛИК има на Раковска и Искър,в началото на Витошка срещу съдебната палата и на ул.Иван Асен 2-ри малко след Орлов мост ,поне тези аз ги посещавам.

# 3
  • Мнения: 812
В Младост 2 / в магазин ХИТ/

# 4
  • Мнения: 34
Някой може ли да ми помогне да намеря адресите на магазините BLICK в София. Чичко Гугъл нищо не каза  Thinking

Не ми се слиза чак до центъра, където знам няколко магазина, а трябва да купувам парфюм. Намирам се в Дружба.

Благодаря!

 Hug  bouquet


BLICK има в супермаркет HIT. поне в Люлин има, би трябвало и в Младост да има




# 5
  • София
  • Мнения: 227
Магазин на BLICK има в кино Арена- Запад може да има и в Арената в Младост.
Има  на Заимов и в бившия м-н минерал сувенир срещу Руската църква.

# 6
  • Мнения: 264
анче_мамче, oпределено най-близък ти е магазинът, който се намира в хипермаркет ХИТ в Младост  Peace



# 7
  • Мнения: 133
магазин на Blick има на Мадрид - срещу трамвайната спирка, която е преди Малък градски театър на канала посока центъра (надявам се да съм обяснила разбираемо  Simple Smile )

# 8
  • Мнения: 4 447
Магазин на BLICK има в кино Арена- Запад може да има и в Арената в Младост.
Има  на Заимов и в бившия м-н минерал сувенир срещу Руската църква.

 smile3555Еееей, вЕрно бе! Наистина, че там имаше! Благодаря! Сега, ако ми кажеш и до колко бачка  Blush Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 447
анче_мамче, oпределено най-близък ти е магазинът, който се намира в хипермаркет ХИТ в Младост  Peace





Да! От там купих! Grinning

 А в Арена-Младост - нЕ-мА никъФ Блик!  Crossing Arms

# 10
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Срещу Съдебната палата до магазина на Адидас

# 11
  • София
  • Мнения: 1 845
Простете ми невежеството, но какво предлагат тези магазини,защото нещо ми се губи newsm78

# 12
  • Мнения: 4 447
Парфюмерия и козметика.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 845
 Grinning Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт