Камъче на зъба

  • 13 334
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 731
Незнам дали има такава тема  newsm78.
Ама ми се иска да получа повече информация относно поставянето на камъче на зъба.Даже незнам как се казва точно манипулацията. ThinkingВидях го сега на участничката в "Пълна промяна" и страшно ми хареса.Някой знае ли нещо повече ?

# 1
  • Мнения: 7 723
Камъче на зъба искам и аз още, откакто Симпли Ред се появи с такова.
Неговото, всъщност не беше просто камъче, а си е диамантче.
Искам и аз! Пък!!! Crossing Arms
Още утре ще питам моя зъболекар! Crazy

# 2
  • Мнения: 1 731
И аз ще питам зъболекарката си ама до утре ще умра от мислене . Flutter newsm78

# 3
  • Мнения: 153
Има много видове, от благородни метали, с диамантчета в зависимост от финансовите възможности. По-обикновенита не са много скъпи и се поставят лесно

# 4
  • Мнения: 7 723
Виж на какво попаднах в нета:

 
"Диамантът" лесно се закрепва и също така лесно се премахва, не носи никаква вреда върху зъбния емайл. 

 

....Камъкът има външна повърхност с множество шлифовани ръбове и стени, които при попадането на светлина въху тях, я разпределят вътре в камъка и я отразяват под различни ъгли и Skyce започва да се държи като истински диамант. Най-долният слой представлява идеална огледална повърхност. Светлината попаднала въху нея не загасва, а напълно се отразява, образувайки каскада от искящи лъчи. Повърхността, контактуваща със зъба е обработена по специален начин за достигане на здрава и трайна фиксация.  
 


....което ме навява на мисълта, че едва ли ще е безумно скъпо... Thinking
 
....а това ще съм аз съвсем скоро.... Whistling

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Миналата година в Италия виждах на много момичета, харесва ми, но трябва да имаш перфектни зъби за да си сложиш камъче, все пак то привлича вниманието доста Peace

# 6
  • Мнения: 1 731
Значи се залепва ли ?Еее,че то било хубаво ,поне няма да ми дупчат зъба .Още утре отивам . Party Party
Ами моите са си добри ,RS.Мисля че ще ми отива .А пък и ако се лепи ,значи никакъв проблем да го махна като ми омръзне .Сега съм си наумила и ако не е много скъпо,ще блесна тия дни. Joy

# 7
  • Мнения: 7 723
tonnny_bg , току- що говорих с моя зъболекар и ми каза,
че се лепят и лесно се махат после. Циркончета са.
Опцията с "вграждане" е малко кофти, защото като ти писне,
дупката ткрябва да се запълва и не е много за препоръчване.
За цената не го питах по телефона, но едва ли е много скъпо.
Записах си час първо за избелване, а после да ми лепне и камъче. Wink

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Значи се залепва ли ?Еее,че то било хубаво ,поне няма да ми дупчат зъба .Още утре отивам . Party Party
Ами моите са си добри ,RS.Мисля че ще ми отива .А пък и ако се лепи ,значи никакъв проблем да го махна като ми омръзне .Сега съм си наумила и ако не е много скъпо,ще блесна тия дни. Joy

после снимчици да покажеш Peace

# 9
  • Мнения: 1 731
Руска ,златна си направо ,миличка .Имаш от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ като за начало и една почерпка за после .  bouquet Hug Hug HugОбезателно ще има снимка .Дано утре да хвана зъболекарката в смяна ,че не ми се чака ,а вдругиден съм на работа и няма да стане . Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 2 229
... и всеки втори ще си мисли, че не си си мила зъбите. Laughing

# 11
  • Мнения: 1 731
... и всеки втори ще си мисли, че не си си мила зъбите. Laughing

Това пък защо? newsm78

# 12
  • Мнения: 7 723
... и всеки втори ще си мисли, че не си си мила зъбите. Laughing
Що, бре? newsm78
То ще блести много силно...като на Лиска! Crazy Laughing

# 13
  • Мнения: 1 731
Ами сигурно щото другите зъби няма да блестят така .Незнам каква връзка има камъчето с миенето на зъбите/ newsm78 Joy

# 14
  • Мнения: 2 229
Хаххахах, не, просто една позната имаше такова и хич не ми приличаше на камъче. Mr. Green Mr. Green
Тъкмо да й кажа "имаш нещо на зъба" и ... ооо ама то било нарочно. Mr. Green

(това си е лично мнение ест, ако ти харесва сложи си, аз просто не виждам какво му е хубавото Grinning )

Общи условия

Активация на акаунт