ТОАЛЕТНО МЛЯКО

  • 1 817
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Споделете моля, от кое сте доволни. Аз ползвам сега на ТАЛОДЕРМА и съм доволна, но тъй като свършва искам да пробвам и някое друго

# 1
  • Мнения: 1 731
Моето е на EVELINE 3 в 1 .Мляко,тоник и течност за почистване на грим.Полско е .Доволна съм . Hug

# 2
  • Мнения: 3 459
Моето е с някакъв екстракт от жожоба, на някаква българска фирма е, сега не се сещам точно коя  newsm78 Купих си го от Кауфланд за 80-90ст.  Wink Не е кой знае какво,ама не е и лошо  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 229
Моето е за левче някакво българско с краставици и не ми дразни очите.
Преди бях с едно на Орифлейм за "чувствителни" очи и така смъдеше!! Sick Sick

# 4
  • Мнения: 401
на па-па ми е -доволна съм
а на талодерма колко струва?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
Моето е на EVELINE 3 в 1 .Мляко,тоник и течност за почистване на грим.Полско е .Доволна съм . Hug
Днес го гледах това в Пикадили. Обясни ми, моля те, ти как го махаш? Изплакваш ли го от лицето си, с тампонче ли? Не разбрах от упътването  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 504
Не ползвам тоалетно мляко,досега не съм срещнала нито едно,което да не ми дразни очите.Само мокри кърпички за грим Peace

Майка ми ползва едно на Ейвън,бяло такова,доволна е Wink

# 7
  • Мнения: 2 498
И аз не ползвам тоалетно мляко-само с мокри кърпички действам....даже сега ползвам бебешките на малката....

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Добре де как си махате спиралата с мокри кърпи? newsm78

# 9
  • Мнения: 776
И аз не ползвам тоалетно мляко, а water make up removers, които стават едновременно за лице, очи и устни! Много съм доволна, защото не ми омазняват кожата, а тоалетното мляко ми е тежко. Най ми харесва Vichy Calming Cleansing Solution Hug - подходящ е и за най-чувствителната кожа! Също добър избор е лосиона на Institue Arnaud Peace

# 10
  • Мнения: 491
Ползвам Лореал, двукомпонентното. Мазничко е като олио,което обаче много бързо попива, изобщо не пари на очите. Много съм доволна. Струваше около 6 лв., има го в Метро.

# 11
  • Мнения: 3 034
не ползвам, натежават ми и на мен. ползвам измиващ гел и гел за махане на очен грим, и двете на Гарние, после тоник и т.н.

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Ползвам на Лореал тоалетното мляко, ползвала съм ПА-ПА и не мисля, че е лошо, а мисля да си поръчам на орифлейм утре. Като го използвам ще ти кажа дали ми харесва.

# 13
  • Мнения: 491
На орифлейм много люти на очите.

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
На орифлейм много люти на очите.

Кое от всичките? Те са доста видове. Да не взема да си го поръчам и да го оставя така, че са ми много чувствителни очите.

Общи условия

Активация на акаунт