В началото на септември спрях противозачатъчните, които пиех от почти 4 год. (Новинет, с които не съм имала проблеми), М ми си дойде на точната дата,но десетина дни след това започна да ме боли корема ниско долу (може би яйчниците,незнам).Ходих при личната ми лекарка, успокои ме, че не е апандисит,натискаше ми корема тук-там, при което нямах силни болки и ми каза, че е от настинка (а аз наистина си бях настинала,защото всички мускули ме боляха и се бях схванала много яко), изписа ми Нолицин и Спазмалгон и ми назначи профилактични изследвания -кръв и урина(резултатите бяха добри).Този месец М ми пак дойде на време(11.10),без закъснение, и сега от два-три дни пак ме боли корем и ми се гади от време на време. От какво може да е това? Не мисля,че съм бременна,преди да ми дойде този месец си правих тест и беше отрицателен, а и нямам други признаци, като при бременност. Сега пак леко съм настинала, дали е от това или... Утре мисля да се измъкна от работа и да отида на лекар, но все пак ми се иска да чуя и вашите мнения