Каква Проходилка

  • 706
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 328
Моля ви помогнете да си избера  Прохидилка.Искам да е стабилна и да е с повече играчки по нея, но да не са някакви гилеми кончета или кучета-отпред.Моляви кажете от кой сте доволни и ако може и снимчица.Ще е СУПЕР.
Благодаря Предварително

# 1
  • Мнения: 678
аз съм доволна от нашата - на Чиполино е :
http://images.stefani06.multiply.com/image/30/photos/11/600x600/ … mVEXXHJz%2CH9pg3w
не е мръднала , има различни мелодии , въртящо се вуланче , пибитка , лостче за дърпане ...абе сполучлива излезе и много стабилна - изобщо не се е преобръщала малката с нея....
сега стои прибрана в шкафа  newsm78

# 2
  • Мнения: 328
Благодаря ти Поли за отговора,аз още се чудя и разглеждам.Една позната има една проходилка СТРАШНО стабилна и е но няма марка и незнам къде може да я има.Виждала съм я в един магазин /дето е като склад/ и там я имаше но в син цвят и е точно с кон отпред.Ако беше поне в розово или нещо по различно от син цвят щях да я взема и се надявам някой да отговори и ако я вида точно нея да разбера каде може да я има в цвят различен от син. newsm78 Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 678
леле какво чудене хвърляш за една проходилка Rolling Eyes Grinning
чак и цвят си избрала  Thinking и не желаеш друг  Laughing
аз държах само на това да е чиполино , защото другите са много чупливи ..а да не говорим за измислени без марки....
много малко ще я ползваш няма смисъл от много избиране....дори на ден само по половин час я държах в нея....
успех ти желая !  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 186
Нашата проходилка беше на БЕРТОНИ и изобщо не съм доволна защото още на 2 седмица се изпочупи и разпадна Grinning да не говорим пък че детето като я пипнеше с мокри ръчички и веднага и се изтри нарисуваното по нея ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт