"Тека"в Пловдив

  • 6 295
  • 11
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Някой има ли информация къде мога да намеря продуктите на фирма "Тека" в Пловдив-интересуват ме най-вече мивките? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 467
В Практикер има мивки.

# 2
  • Мнения: 2 591
Тека се намират до сточна гара, като тръгнеш към военна болница - в една голяма сграда, ще видиш рекламата  Peace

# 3
  • Мнения: 282
Да, на Сточна гара са, там където е онзи големия магазин за дрехи втора употреба, като тръгнеш от магазина в посока Военна болница, веднага след сградата на магазина вдясно има една глуха улица, там  в началото пак вдясно се вижда табелата на "Тека".

# 4
  • Мнения: 455
И в Кичюка има магазин в който продават предимно техни продукти - от Била нагоре по Д. Талев, пресечката веднага след бившото кметство. Магазина е под блока в дясно, веднага след магазина на М-тел и фаянс.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 685
Аз не съм от Пловдив,но бях там преди месец.Та вървейки от панаира към тунела от дясната страна /след реката/ на един магазин видях реклмна табела Teka.Сградата беше някаква кооперация май,не знам дали не продаваха и някакви мебели вътре.Иначе забелязах мивки.

П.п.Извинявам се ако в горните постове е описан този магазин,но аз не познавам улиците и кварталите на Пловдив.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
 Това е точно на Цар Обединител3-ти малко преди Чифте баня .Пада се с/у Домко.

# 7
  • Мнения: 282
И в Кичюка има магазин в който продават предимно техни продукти - от Била нагоре по Д. Талев, пресечката веднага след бившото кметство. Магазина е под блока в дясно, веднага след магазина на М-тел и фаянс.

Ходила съм и там, но не са точно на "Тека", а някакви турски подобия, не са толкова качествени, нямат голям избор, не предлагат описание с размерите, а цените им са същите, че на някои неща по-високи.

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Много благодаря на всички за информацията  bouquetНие успяхме да посетим само магазина в Кичука,но сравниние с каталога ,който гледах мивките там не изглеждаха чак толкова добре.Според продавачката това било, защото много клиенти ги пипали.Както и да е там имаше и турски и гръцки мивки и китайски.Тези дни ще отидем и до другите магазини да видим там какво се предлага.А някой може ли да ми каже кой вариант е по-добър леко матирания(оребрен) или гладкия?

# 9
  • Мнения: 455
Аз лично предпочитам "гладкия" - в сравнение с "лен" /оребрен/ се поддържа много по-лесно. Иначе другия вид изглежда по-красив, но поддръжката ми се струва, че ще е по-трудна.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 685
Аз лично предпочитам "гладкия" - в сравнение с "лен" /оребрен/ се поддържа много по-лесно. Иначе другия вид изглежда по-красив, но поддръжката ми се струва, че ще е по-трудна.
Аз съм чувала също,че оребрения вариант се поддържа по трудно от гладкия.

# 11
  • Мнения: 2 005
Моята мивка е Тека,лен.Никакъв проблем с подръжката.По-практична е ,защото гладката мивка ако я драснеш с някой нож,докато го миеш,ще ти остане драскотина и ще се вижда,а с лена не е така.Стои много добре наистина,мивките им имат гаранция и си струват парите.Иначе аз  си я взех от магазина на Цар Борис 3-ти,там са си оригинални.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт