Слуз от два месеца,как да захраня?

  • 393
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Мами от два месеца се борим със слуз  в акото,но безуспешен.Днес малката навърши 5 месеца и вече ми се иска да я захраня.Има ли майки,които са захранили въпреки този проблем и как се  отрази на бебетата ви?Имам чувството,че никога няма да я захраня с тая слуз.Пихме Ентерол две седмици и малко намаля и като го спрях пак се почна.Притеснено ми е много.

# 1
  • Мнения: 983
За такова нещо се обърни към лекаря. Едва ли тук ще ти се даде подходящ отговор.

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
извинете ме за невежеството  Crazy ама какво общо има слузта със захранването  newsm78

# 3
Преди всичко изясни проблема със слузта. На мен ми прилича на алергия към белтъка на кравето мляко. Чувала съм, че тогава захранването е с по- избирателни храни.

# 4
  • Мнения: 545
Обърни се към педиатъра си, може да ви изпрати при гастроентеролог. Освен това, пет месеца не е чак толкова голяма възраст и може да захраниш  и по-късно, след шестия месец. Сега по световните стандарти се захранва именно след шестия месец. Моята дъщеря беше с диагноза АБКМ - алергия към белтъка на кравето мляк  (поставена от именно такъв специалист), зелени изпражнения и слуз в акото - пазих строга диета шест месеца, понеже кърмех. Вярно, захраних след петия и нямаше проблем, но слузта отдавна беше изчезнала. При моята педиатърка има едни близнаци, които ги захраниха след осмия месец и то с .... броколи. От картофа получаваха страшна диария, кръв в изпражненията. Затова непременно се допитай до лекар - също е важно и в момента какво мляко приема, ако не кърмиш. За успокоение - ние вече нямаме АБКМ, даже ядем попара. Laughing  Тези неща се надрастват бързо. Успех!

# 5
  • Мнения: 545
Само да добавя, че аз захраних с оризова безмлечна безглутенова каша (на Милупа), а после дадох картоф.

Общи условия

Активация на акаунт