Щуреят ли дечицата ви?

  • 1 279
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Доста лошо време е навън,по цял ден сме вкъщи,играем или спим,обаче като го прихване и настава пълен хаос.Изведнъж става нервен и се криви rotfImao,не че се оплаквам,напротив,приятно ми е да си дивее около мен Heart Eyes,просто искам да питам вие как се справяте без разходки  1stroller и как минават дните ви.

# 1
  • Мнения: 4 621
Дъщеря ми ходи на ясла през седмицата, но събота и неделя обръща всичко надолу с главата и в къщи настъпва невероятен хаос #Crazy Има моменти, когато ме подлудява, но явно има нужда да беснее и щурее - примирявам се Hug

# 2
  • Мнения: 4 496
Ами как? newsm78Изсипвам им коша с играчките в детската и си щуреят на воля.Знаят, че не трябва да носят играчки в дневната,което ми спестява прибирането след това.От време на време гледат анимация,но повече от половин час не се задържат на едно място.Вечер пада забавление с баща им.По-нервни са около 13 часа,когато им се доспи.Иначе са спокойни.А и не сме спрели да се разхождаме-стига да не вали излизаме. Flutter

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Ние пак излизаме. Стига да няма силен дъжд и вятър, на обед излизаме за 2 часа в близката градинка. Пускам му 1 лв. на едни колички и той е щастлив и кротък. Следобед ходим на гости или каним гости с деца на неговата възраст. Много хубаво си играят. Или с баща му отиват по магазините - отиват в Практикер, мр.Бриколаж - обикалят цял следобед и ми носят някое ново винтче  Laughing

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Дъщеря ми по цял ден разглежда списания или играе с котките,но всичко това става тихо и кротко!

# 5
  • Мнения: 1 426
Хо-хо! С пълна сила  Laughing

# 6
Да се  каже, че щурее е меко казано. Тя не се спира нито за миг. Направо се чудя от къде взема толкова енергия?! ooooh!Аз само дебна да поспре да вали и веднага я вадя, дори за няколко минути.Друг е въпроса, че след това пада голямо пране, но поне е разнообразие за нея.

# 7
  • Мнения: 1 877
Ту щуреят,ту са кротки..Но най - много обичат да дивеят.Общо взето у нас е лудница

# 8
  • Мнения: 593
Щурее моя син, та се къса, ама иска и аз да участвам постоянно в игрите му.... и постоянно да му говоря, ако само за миг си отклоня вниманието от него и става война #Cussing out, никак не е самостоятелен Rolling Eyes

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери е на моменти.Все още не мога да я науча да си събира поне част от играчките и в къщи е заринато във всяка стая.

# 10
  • Мнения: 5 362
Дъщеря ми ходи на ясла през седмицата, но събота и неделя обръща всичко надолу с главата и в къщи настъпва невероятен хаос #Crazy Има моменти, когато ме подлудява, но явно има нужда да беснее и щурее - примирявам се Hug
И Калина е така.
Но пак за два дни се изтрайва Wink

# 11
  • Мнения: 1 029
Да се  каже, че щурее е меко казано. Тя не се спира нито за миг. Направо се чудя от къде взема толкова енергия?! ooooh!Аз само дебна да поспре да вали и веднага я вадя, дори за няколко минути.Друг е въпроса, че след това пада голямо пране, но поне е разнообразие за нея.

Това все едно аз съм го писала  Laughing

# 12
  • Мнения: 983
Още не са започнали, но чакам с нетърпение да проходят и да ми се мотаят в краката.

# 13
  • Мнения: 353
Ние не сме на ясла,а колкото до играчките-навсякъде има #Crazy.И е голям купон когато аз започна да ги прибирам.Настава истинска борба,той вади-аз прибирам,та така.Обаче всички знаем от личен опит-няма по щастливи мигове от тези с децата ни. newsm63

# 14
  • Мнения: 539
Щурее без да спира, катери се навсякъде, рядко се заиграва и аз съм вече пощуряла #Crazy   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт