Отговори
  • Мнения: 223
Имам само една малка частица от яйчник!Ше ми дойде ли изобщо след Диферелина?Дали тази частица ще предизвика цикъл?Докторите са на мнение да чакаме много, не съм бременна и никакви признаци нямам...моля кажете ми ако някой е без един яйчник а другия е изрязан до безумие от ендометриозата,,,или поне дайте мнение за успокоение  Praynig

# 1
  • Мнения: 939
Милата... не мога да ти помогна с мнение по въпроса, но силно се надявам, че ако има и искрица надежда, ще успееш! Hug Praynig

# 2
  • Мнения: 7 716
Jorjagi, моя приятелка преди време забременя и роди Laughing с част от един яйчник.
Чудеса стават. Laughing
Усмихни се!

# 3
  • Мнения: 415
jorjagi,
след операция и аз съм с 1/5 яйчник в дясно (другият си ми е цял). При стимулацията за ин витро, тази една пета яйчник произведе 5 фолукула! Не се отчайвай, надежда има  Hug

# 4
  • Мнения: 223
БЛАГОДАРЯ вИ МОМИЧЕТА , НО АЗ ИМАМ САМО ТАЗИ ЧАСТИЦА.., НЯМАМ ДРУГ , АКО НЕ УСПЕЕ ДА ПРЕДИЗВИКА ЦИКЪЛ МОЖЕ ДА СИ ОСТАНА В КРИТИЧЕСКАТА ОЩЕ ОТ СЕГА, ДИФЕРЕЛИНА ТАКА МЕ Е БЛОКИРАЛ , ЧЕ НЕМОГАТ ДА МЕ ПРЕГЛЕДАТ ОТ ПРЕСЪХВАНЕ,,,КАТО 60 ГОДИШНА САМ НАПРОВО ПО ДУМИТЕ НА ГИНЕКОЛОГА,,,НАПРАВО СЪМ В ПАНИКА!

# 5
  • Мнения: 415
Паниката няма да ти помогне! Целта на Диферелина е точно да "влезеш в критическата". Спокойствие и вяра!

# 6
  • Мнения: 3 376
jorjagi, разбирам притесненията ти, но съм убедена, че ще ти дойде  Hug Дори частицата яйчник, която ти е останала, е в състояние да поддържа нормална яйчникова дейност. Може да отнеме доста време след последната инжекция Диферелин обаче (до 90 дни). При мен лечението за ендометриоза беше с едно друго лекарство, Депо Провера, от което блокажът беше изключително силен, и със стимулация с Клостилбегит успяхме да предизвикаме цикъл. Аз съм с един яйчник впрочем, не че има значение.

# 7
  • Мнения: 223
 Е и аз не искам да се панирам , ама то не става,,,аз и желание за секс нямам никаво , ама грам,,при вас как е кога се възвръща желанието?

# 8
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Чудеса стават, всичко е възможно! Все пак имаш макар и малка част от яйчник. Успех по пътя към бебо! Вярвай!

# 9
  • Мнения: 223
Благодаря ти мила за думите!!!

# 10
  • Мнения: 2 422
jorjagi ще стане мила само трябва да вярваш знам че е лесно да го кажа НОООО Praynig

# 11
  • Мнения: 223
...Отново ви благодаря!Гледам , че има доста писано за цикъла след Диферелина, ама неможах да открия никoй , които да е толкова поизрязан..май верно ше си остна само с празни надежди..

# 12
Аз съм също с един яйчник и когато говорих с доктора той ми каза,че и с част от него мога да забременея.Предполагам,че и на теб са казали същото.Мисля,че ако попаднеш на добър лекар всичко ще ена ред.

# 13
  • Мнения: 223
Да тo и една девета се води част , но трябва да заработи след 6 месечния блокаж!

# 14
  • Мнения: 223
Момичета помагайте...още никави признаци , дали не трябва да взимам нещо предизвикакващо цикъла?

Общи условия

Активация на акаунт