много често вадене на лакътната става-какво да правя

  • 882
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
Моля споделете имал ли е някой подобен проблем и какво може да се предприеме по въпроса. За две седмици сме ходили 4 пъти до Пирогов за този проблем, единия доктор ни каза че се слага шина, но пък днес отново бяхме там и друг доктор се изсмя на това предложение... въобще, колкото доктори, толкова и мнения... #Cussing out ставата й се вади при най-елементарни действия, нито сме я дърпали за ръчичката, нито сме я хващали като е падала /тя вече е голяма и не пада толкова често/ а само при ставане от легнало положение като се подпре на ръчичката си за да се надигне, чува се пук и ...хайдееее...пак на доктор. не ме притеснява че си губя времето а ме притеснява най-вече да не се изроди в по-сериозен проблем...
моля ви, помогнете със съвет... Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 2 768
няма ли кой да помогне... Cry

# 2
  • Мнения: 5 391
Бих искала да помогна, но съм се сблъсквала с това смо веднъж до сега.
Тогава попитах ортопеда, който намести ръката на сина ми, дали може да се случва често от тук нататък.
Той отговори с "не", ама явно при различните деца е различно.
Консултирай се със специалист, а не само с тези от спешното.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря! а да знаеш добър специалист?

# 4
  • Мнения: 2 700
Ако не ме лъже паметта, ставите се вадят до към 3-4 годишна възраст. Май нищо не можеше да се направи. На дъщеря ми й се бяха вадили 3 пъти. На нас никакви шини не са ни предлагали.
Не се притеснявай. Неприятно е, но сама знаеш, че е поправимо. Ще мине с възрастта Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря за отговора! все пак решихме да се консултираме и с ортопед, предполагам че няма да каже нещо по-различно но да съм спокойна че съм направила каквото съм могла

# 6
  • Мнения: 80
Миналия месец племенника ми имаше същия проблем,но когато се извади втори път му шинираха ръката в пирогов.Стоя с шина 20 дни и сега вече месец от както я свалиха няма проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт