Еееех, Луис, Луис...

  • 2 099
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 891
Гледам последните минути на Формулата и се чудя, справедливостта на чия страна е. На страната на Кими, който толкова години бе в Макларън и получаваше само коли, които се чупят, на Алонсо, най младият шампион или на страната на младостта, в лицето на Хамилтън. Прегоря момчето, а можеше да стане част от историята.

Има още 1 обиколка.

# 1
  • Мнения: 1 775
Хайтфелд, Кубица и Розберг щяха да ми докарат инфаркт.

Браво Кимииииииииииииииии!!!!!!! newsm44

# 2
  • Мнения: 2 891
Всичко свърши. Всичко свърши... Айс мен.

# 3
  • София/Перник
  • Мнения: 979
Е всичко е късмет... Кими спечели, невероятно. Неочаквано.  Grinning

# 4
  • Мнения: X
Щях да се радвам миналата година. Сега не. Тези от Ферари, голями късметлии излязоха.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм фен на Алонсо.
Радвам се, че Хамилтън отпадна. Хич не ме кефи този младеж.

# 6
  • Мнения: 1 002
жалко , много жалко ....

# 7
  • Мнения: 1 775
Аз съм фен на Алонсо.
Радвам се, че Хамилтън отпадна. Хич не ме кефи този младеж.
Той не отпадна, завършва с равни точки с Алонсо в шампионата.

# 8
  • Мнения: 2 891
Мъжът ми направо място не може да си намери:

- Толкова години го чаках да стане шампион и накрая - с кончетата  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 1 002
Мъжът ми направо място не може да си намери:

- Толкова години го чаках да стане шампион и накрая - с кончетата  Crossing Arms
тая тяхната мафия си е баламамата ...
как извъртяха нещата и за един месец обърнаха шампионата , и при конструктурите , и при пилотите ...

# 10
  • Мнения: 27 524
Аз съм си фен на Шуми  Blush
Докато се състезаваше всичко гледах, водех дневници, пишех резултати до секунди, попълвах таблици...  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 775
как извъртяха нещата и за един месец обърнаха шампионата , и при конструктурите , и при пилотите ...
При пилотите си беше въпрос на шанс. Преди това състезание титла за Ферари при пилотите беше в сферата на фантазиите.

# 12
  • Мнения: 3 153
Е, Хамилтън сам се би........няма психиката, нито опита. Ако беше достатъчно хладнокръвен щеше да звърши в първата петица и да си гарантира шампионската титла, но......лудо-младо!
Аз съм за кончетата, така че.....браво Кими (и Маса)-прекрасен сценарий за състезанието, брилянтно изпълнение Peace

# 13
  • Мнения: 19 269
много,ама много се радвам ,че Алонсо не стана световен.Кимито го заслужаваше,въпреки че бях за Хамилтън.почти перфектно каране през целия сезон и накрая тия тъпаци объркаха стратегията.ако бяха запазили първоначалната стратегия с два стопа,щеше да стане четвърти.тикви.
а Алонсо въобще не заслужаваше да спечели този сезон.само мрънкаше.подписа договор да могат да си гледат данните от колите ,после каза,че не можело така.заплашваше Рон Денис и т.н.
още миналата година му бях набрала като спечели срещу Шумахер,но тогава трябваше да му признае човвек ,че кара по-добре и направи по-малко грешки от Шуми.този сезон ще ме прощава обаче.
Go Kimi go!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 14 510
Аз съм си фен на Шуми  Blush
Докато се състезаваше всичко гледах, водех дневници, пишех резултати до секунди, попълвах таблици...  Crazy
Малее, мъжа ми си е сбъркал половинката-трябваше да си ти. Аз направо не съм достойна  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт