ползвалили ли (чували ли) сте Dentokind?

  • 1 634
  • 12
  •   1
Отговори
  • Сливен
  • Мнения: 894
нашият доки ни го изписа,като облекчаващо за зъбоникнене newsm78
ама аз още се чудя дали да го взема каза,че е ново хомеопатично Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 97
Здравей! Аз лично го ползвам и има ефект. Не се мъчи толкова. Но му давам и понякога и Нурофен. Че нашите зъби никнат по няколко и е страшно......
Успех и поздрави на Синете Камъни
 Heart Eyes

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 894
мерси,мерси Peace
ами как го даваш-на мен доки ми каза 2 пъти по 1 ,а когато много я боли може и до 6 newsm78

# 3
  • Мнения: 97
Не знам на колко е твоето мъниче. Прочети внимателно листовката. Там много подробно пише всичко. Аз го давам в много тежки дни по 2т. през час, като се стриват на прахче и се смесват с малко водичка. А иначе - когато положението е удържимо по 2т сутрин и вечер. (в момента се мъчим над 6 зъба).
 Успех!

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Чувала съм и  за Имунокинд!Страхотна реклама правят всички педиатри на тези нови продукти!
Лично аз,го купих ,но не съм го давала!

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 894
да и аз взех имунокинд точно по препоръка на доки-давах известно време но спрях едно,че трудно й ги давах и второ,че не виждам полза от тях Peace

# 6
  • Мнения: 503
Давам,но ефект няма(поне за сега) WinkНе ги стривам,а направо таблетката в устата!

# 7
  • Мнения: 1 314
И на нас педиатърката ни го предписа миналата седмица, каза че първия ден за облекчаване на зъбоникненето може да се дават през час два ,но до 6 на ден, а следващите дни по 1-2 на ден, но не повече от седмица. А при нас са почти постоянни безсънните нощи, което го отдавам именно на появата на зъбките, в момента на първите кътници. Давали ли сте го по-продължително време?Аз не можах да преценя дали има ефект!

# 8
  • Сливен
  • Мнения: 894
нашия доки не ни е казвал колко да ги пие newsm78

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 894
извинявам се че пак връщам темата но с какво се разтварят тези хапчета newsm78 Thinking

# 10
  • Мнения: 469
Здравей!!! Аз давам дентокинд и съм изключително доволна и майките с които излизам се убедиха в това и всички сега и ползваме. правила съм опит да не му дам цял ден той направо избеснява в момента в който му дам хапченцето няма и 10 мин и се успокоява, така пробвах няколко пъти и се убедих че наистина му действат. Аз лично сипвам около 20 мл сокче или водичка и така му го давам почти на секундата започва да се разтваря.За имунокид не бих казала че съм доволна давах една седмица и той се разболя до антибиотик може и да е съвпадение. има и едно друго за сън да могат децата които не са спокойни през ноща и са раздразнителни да спинкат мисля че също не е много ефикасно бих казала дори изобщо, три от майките го ползват но ефект няма, и то е от същите производители. на за зъбките смело мога да кажа че помага поне на всички нас и на когото съм го препоръчала. има и едни свещички и те са хомеопатични помагат и при температура  ако се интересуваш мога да разпитам как се даваха и казваха. помня само че се дават 10 дни най много. в най тежките моменти.

# 11
  • Мнения: 97
Не ги давам постоянно, а когато зъбчето се покаже на венеца и се мъчи да го пробие. Стривам 2т. на прах (пробвах направо цели в устата, но не се прие) и го разтварям с водичка в чаена лъжичка и така го изпиваме. Прахчето се разтваря почти веднага. Сега се мъчим над 2 долни пред кътника и 2 горни кучешки. Успех!

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 894
оххххххх не знам вече-сега сме със зачервено гърло и казват,че е от зъбките ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт