Да споделя и аз за една загуба...

  • 1 969
  • 8
  •   1
Отговори
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Готвачката ни не можа да се порадва на внуче.... Снаха й родила мъртво дете, удушило се с пъпната връв. Бременността и не беше тежка и вървеше много добре. Много ми е мъчно, не познавах момичето, но готвачката ни беше много щастлива, а сега него го няма.... Потресена съм от няколко дена.... Страх ме е да купя каквото и да е за появата на нашето бебче.

# 1
Защо има толкова много тъга по тоя свят? Cry

# 2
  • Мнения: 502
Мир на душичката на мъничето Praynig.
Сила на родителите и близките...
Намери начин да утешиш жената,ако можеш.

На теб лека бременност и живо и здраво бебче желая.Щом така си решила.не купувай.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 941
Дали ще купиш каквото и да било в началото или след като се роди бебето няма никакво значение. Каквото има да се случи, то ще се случи. Най-малко сега това ти нужно да се занимаваш с пускането на подобен род теми. Все пак тук пишат мами, които вече са загубили бебенцата си по подобен начин, дори някои от тях вече са бременни отново и с твоята тема не им правиш ама НИКАК услуга.  Naughty  Сподели си страховете с близките и не натоварвай хората, които наистина са претърпели загуба.

ИЗВИНЕТЕ, това е подфорум за "Родители преживели загуба", а не на готвачката или чистачката. Разберете го най-сетне.
#Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 1 098
ИЗВИНЕТЕ, това е подфорум за "Родители преживели загуба", а не на готвачката или чистачката. Разберете го най-сетне.[/b] #Crazy

Аз се въздържах да го кажа, но щом не съм само аз негодуваща, мога да си споделя мнението по въпроса.
Не мисля, че е правилно да се споделя всяка кофти новина, която се случи по земята на трети лица, и в повечето случаи
непознати на автора. Нещастия има постоянно, има много жертви, но не може форума да се пълни постоянно с такава информация. Тук споделяме личните си трагедии, и се опитваме да изплуваме по някакъв начин. Жалко е това което се случва. Не е честно, и боли. Но ако искаме да помогнем с някой , ще намерим начин да кажем на тази майчица, че има един такъв форум в който може да си каже какво и се е случило.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
готвачката или чистачката
Извинявам се те "не са" хора преживяли загуба...........

# 6
  • София
  • Мнения: 1 098
ViFresh, то е от ясно по-ясно, че това са хора преживели загуба, но въпроса е там, че не майката е пуснала темата си.
В крайна сметка тя е преживява загубата си. Не е нужно да се иронизираме. Нямаме нужда от това в този подфорум!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 941
готвачката или чистачката
Извинявам се те "не са" хора преживяли загуба...........
Те са, за голямо мое съжаление, но не разбирам ти какво целиш?!? По какъв начин тази тема ще помогне на твоите познати?

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Извинявам се на всички, не съм искала да предизвиквам спорове, кавги и каквото и да е било, не ми беше това идеята като пуснах темата.
Още веднъж извинявайте.

Общи условия

Активация на акаунт