Избор на хидромасажна вана

  • 2 661
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
Искам да си купим хидромасажна вана  newsm37, но до сега никога не съм ползвала и не знам какво да гледам при избора си. ooooh! Според мястото ни трябва да е асиметрична 100х150см.
С колко и какви дюзи трябва да е? Как трябва да са разположени те, за да има най-добър ефект от масажа?  newsm78
От къде захранвате ваната? На нас плочките вече са поставени и няма как да се разбият, за да се прокара извод за ток близо до ваната.  Thinking
На Стройкото си харесахме една фирма Water House, които предлагат български акрилни вани с немски хидромасажни системи. Знаете ли нещо за тях? 

# 1
  • София
  • Мнения: 606
Моята вана е от Water house.  Тази седмица ни монтираха Лондон ъглова с хидромасажна система. Супер е ! Преди това бяхме пак с тяхна вана 10 години и съм много доволна, нищо и нямаше. Много са качествени и цената им е супер. А фирма Water house са много отзивчиви и коректни. И нашите плочки си бяха поставени, пробиха стената електротехниците и изкараха кабел. Не се повреждат плочките и това минава под престилката на ванта, поне при нас не се вижда нищо.
Най-добре ги послушай при системата, те знаят най-добре как да са разположени дюзите, на нас ни питаха как я ползваме, дали искаме масаж на гърба и т.н. и сами подредиха системата.

# 2
  • Мнения: 505
Голям почитател съм на хидромасажа, но ходя на обществени места. Обикновено се пести от броя на дюзите и от мощността на помпите. Резултатът е, че не изпитваш ни кеф, ни полза от масажа. Ваната трябва да е колкото може по-голяма, дюзите да са колкото може повече, силата на налягането на водните струи да може да се регулира. Страхотен масаж съм видяла само във Варна, Дом Младост. От там излизах глупаво усмихната.

# 3
  • Мнения: 314
Моята вана е от Water house.  Тази седмица ни монтираха Лондон ъглова с хидромасажна система. Супер е !
И моята ще е такава,на тази фирма,същия модел. Peace

# 4
  • Мнения: 314
Дават 25 год.гаранция на акрила и 2 год. на системата,какво повече ти трябва. Hug Mr. Green

# 5
  • Мнения: 404
Благодаря момичета  Hug значи да не се колебая, а направо да поръчвам ваната, че да ползваме отстъпката от Стройкото Wink За нашите нужди най-добре ще пасне модел Санторини.
Lilian_V вашата вана с колко дюзи е и как са разположени?

# 6
  • Мнения: 404
Моята вана е от Water house.  Тази седмица ни монтираха Лондон ъглова с хидромасажна система. Супер е !
И моята ще е такава,на тази фирма,същия модел. Peace

Кой е този модел? В сайта им не го видях.

Общи условия

Активация на акаунт