за пола на бебето

  • 1 508
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте! Преди време разглеждах една формула за пола на бебето при която се въвеждаха рождените дати на родителите и датата на зачеване и се пресмяташе вероятността в проценти, но сега не мога да я намеря. Моля ви ако я имате да ми я изпратите. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 9 973
ПУСНИ ТЪрСАчКАТА

# 2
  • Мнения: 5 393
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223653.0
Тази ли е, или някоя друга?

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 23:54 от Мечо Пух

# 3
  • Мнения: 1 085
Ха каква е тази овца?

# 4
  • Мнения: 5 393
Ха каква е тази овца?

 Joy Joy Joy

Малеееее,  не съм копирала линка и се е пейстнал последния адрес. ooooh! Оправям го веднага Embarassed hahaha

# 5
  • Мнения: 5 393
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=139212.0

Ето още една такава тема.

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Ето един калкулатор от мен. Wink

# 7
# 8
  • Мнения: 3 416
абе няма верни калкулатори,това е само за забавление

# 9
  • Мнения: 477
абе няма верни калкулатори,това е само за забавление
Точно така,и според мене няма верни калкулатори.Племенника ми по всички тези таблици и калкулатори,трябваше да е момиче.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
абе няма верни калкулатори,това е само за забавление
Peace
 не се настройвай да не останеш разочарована после Naughty

# 11
  • Мнения: 11 003
Никоя формула и таблица не ми позна пола.

# 12
  • Мнения: 881
не се настройвай много,много,не всички таблици познават пола!А и има ли значение пола - важно е детето да е живо и здраво!

# 13
  • Мнения: 469
Виж това:
•  Таблицата, която ви представяме, не е „вълшебна", но е стара почти колкото историята за хитрата акушерка.
По хоризонтала са дадени навършените години на майката, а по вертикала - месеца на зачеване.
И за да се уверите напълно, проверете дали тя важи за вашите близки и познати. Не се учудвайте, че няма нито дума за бащата, ненапразно и природа, и земя, и съдба са от женски род.

        18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33
1   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   М
2   Ж   М   М   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж
3   М   Ж   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М
4   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж
5   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   Ж
6   М   Ж   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М
7   М   М   М   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   Ж   Ж   Ж
8   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   Ж   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж
9   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   М   М   Ж   Ж   Ж   М
10   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж
11   М   Ж   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж
12   М   М   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М   М   М




И за да не се налага да изваждаме втората тетрадка, не забравяйте, че трябва да определите точно навършените години на майката в месеца на зачеване.
И не прекалявайте с експериментите!

п.п.съжалявам,че така се изкривява таблицата при публикуване,но не мога да я оправя.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 17:14 от danito78

# 14
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
Привет на вси4ки ! Wink
Нека и аз да се вклю4а в темата за пола на беб4ето.Ровейки се из нета, попаднах на много интересно обяснение за пола.Копирам ви го дословно:

" Chetoh edna kniga po tozi vupros - momiche ili momche po jelanie. Zvuchi prosto. Ako iskash momiche - triabva da opitash 7-3 dni predi ovulacia, ako iskash momche - po vreme na samata ovulacia. Slojnoto e samo da se opredeli tochno momenta na ovulacia.
Obiasnenieto e slednoto: spermatozoidite, nositeli na X hromozoma (momichence) sa po-golemi, po tejki i mnogo po-trudno podvijni. Postaveni pri blagopriatni uslovia Y-sydyrjashtite (momchence) dostigat purvi do yaicekletkata i X-sudyrjashtite pochti niamat shans...
Predi ovulacia, obache, yaicekletkata oshte ya niama. Sredata e s povishena kiselinnost i ubiva spermatozoidite, nositeli na Y-hromozoma. Po tozi nachin v trubite ostavat samo X-noseshti da dochakat yaicekletkata da se poiavi...
Moje da zvuchi malko tehnichesko, no mi se stori pravdopodobno.Potvurjdenie e factut, che pri zachevane pri laboratorni uslovia (invitro) nai-chesto se rajdat momchenca. "

Е, какво мислите? Вярна ли е тази теория?
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт