как да отбележим раждането на бебето??

  • 1 340
  • 20
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Мили мамчеата дайте идея как да отбележим раждането на бебчко, нещот различно от почерпката, както преди време нашите дядовци са варили ракия когато сме се родили та да си я пием на сватбата, нещо по-интересно??? Ние за сега сме измислили единствено да зесеем плодно дръвче.

# 1
  • Мнения: 865
Това с засяването на дърво е супер!В двора на къщата на баба ми си имам бор на моите години.

# 2
  • Мнения: 9 973
и не ще сеем дръвче,но се чудим още череша или друго!
А ракия дядото му е скътал за вечни времена Laughing

# 3
  • Мнения: 2 309
Идеята ви е супер. За раждането на племенника ми купих всички вестници и списания от тази дата, опаковах ги и ги вързах с панделка, идеята е, когато детето порасне само да ги прочете. Не вярвам, че някой изобщо оцени идеята ми и надали ги пазят. За мен никой не се сети да направи нещо подобно, а и аз нито бях в настроение, нито в състояние да организирам сама.

# 4
  • Мнения: 564
За раждането на племенника ми купих всички вестници и списания от тази дата, опаковах ги и ги вързах с панделка, идеята е, когато детето порасне само да ги прочете.
Страхотна идея, поздравления!!! Съжалявам, че вобще не ми беше хрумнало нещо подобно, когато раждах  Tired

# 5
  • Мнения: 22 349
Идеята ти е супер, аз също съжалих, че не съм се сетила за нещо подобно. )
НО и раждането беше толкова внезапно, че нямаше как да се планира каквото и да било. )))

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Благодаря Ви, а това за вестнците на daisy също ми хареса и ще взема да купя местните ежедневници за В.Т. да знае бебо какво е станало в деня като се е родило. Очаквам още добри идеи, да се подготвя докато имам време Simple Smile

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Идеята е много добра, ама през декември ще ми е трудно да садя дървета.
Предложение за много зимно бебе newsm78

# 8
  • Мнения: 9 973
Идеята е много добра, ама през декември ще ми е трудно да садя дървета.
Предложение за много зимно бебе newsm78
напролет

# 9
  • Мнения: 4 406
на мен приятел ми подари вестници от деня на раждането. пазя ги за спомен на сина, в случай , че се заинтересува някой ден.
идеята за дърво много ми допадна, живот и здраве напролет ще я приложим.

# 10
  • Мнения: 1 983
Когато аз съм се родила, дядо ми ми написал "послание" и го беше затворил в една бутилка от водката, с която е черпил.Гласеше нещо от сорта, че черпи с бонбони "Космос", за да съм любознателна, имаше и нещо с водката и ечемика, ама не помня Crazy, но това с бонбоните съм го запомнила.
Темата ме подсеща, че трябва да си я взема тази бутилка. Grinning
Идеята с дръвчето и вестниците не е хич лоша.
Ще се възползвам, и то скоро, тъй като очаквам всеки момент да стана леля.

# 11
  • София
  • Мнения: 408
Това е много добра идея. Grinning

# 12
  • Мнения: 4 668
Хубава идея  Hug
Баща ми засади елхичка , когато Мартин се роди  Grinning

# 13
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Ние ще засадим плодно дръвче, и понеже и двамата имаме села ще засадим две дръвчета по едно на всяко село /круша и ябълка/, а и вестници ще купим.

# 14
  • Мнения: 4 784
Ние нищо специално не направихме, просто запазихме вестниците от същия ден...символично. Иначе идеята Ви за дръвче е хубава.

Общи условия

Активация на акаунт