Смятате ли, че някой от форума ви копира?

  • 4 439
  • 89
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Много теми за копировачи... и аз да изкопирам нещо, докато не е запатентовано още Laughing

Та, има ли човек от форума, който да ви се струва, че ви копира? Да копира стила ви на писане, да копира темите, в които се изказвате и т.н.?

# 1
# 2
  • Мнения: 3 423
Никой не ме копира.

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лиске, чак такива екстремисти няма. Wink

И мен никой не копира.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 786

Познавам поне още 1 потребител, който пише като теб - все едно стихотворение ще четем, а не редица изречения.  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 539
Не, разбира се. Нямам чак толкова отчетлив личен стил на писане, че да влияя по този начин на хората.
Нито страдам от комплекс за превъзходство, че да си мисля, че всички мен гледат и копират /с това не визирам никого конкретно/.

# 6
  • Мнения: 6 167
Много теми за копировачи... и аз да изкопирам нещо, докато не е запатентовано още Laughing

Та, има ли човек от форума, който да ви се струва, че ви копира? Да копира стила ви на писане, да копира темите, в които се изказвате и т.н.?



Не, но има 2-3  психопатки, които редовно ми четат профила " публикациите" .  Laughing

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Добре. А да ви се струва, че някой някого тук копира - така по-добре ли е? Ще кажете ли кой кого?

# 8
  • Мнения: 11 307
A някой ще си признае ли, че копира? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 164
Аз не съм забелязвала, дори да има такова нещо, не съм си правила труда явно. Чак толкова свободно време нямам... Crazy

# 10
  • Мнения: 4 711
Тук всички са уникални, скъпи дами Mr. Green

# 11
  • Мнения: 984
Тук всички са уникални, скъпи дами Mr. Green
Точно така, Кас, уникат до униката! Laughing

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам да ме копира някой, ако го прави не съм забелязала ... но от много висене във форума всички започват да пишат на един и същ форумски език, използвайки едни и същи лафове, което е досадно ...

# 13
  • Мнения: 9 865
всички започват да пишат на един и същ форумски език, използвайки едни и същи лафове, което е досадно ...

Това сплотява колектива.
Момичетата с декорациите за нокти от Красива мама ги копират в един немски сайт.
Не знаех, че писането "блок" е запазена марка "лиска".

# 14
  • Мнения: 1 629
копирам като ми хареса
копирам лафчета и думички
цял стил не съм копнала още
но само чакам случай

Общи условия

Активация на акаунт