Спи при нас и по-малко суче, да се притеснявам ли?

  • 415
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 753
Бебо спинка при нас след 24часа и забелязвам, че по-малко иска да суче...В резултат едната ми гърда е перпълнена сутрин. Поне 3 пъти суче, но преди беше по повече пъти. Пък и сега му никнат зъби бая на брой. Притеснявам се да не намалее кърмата ми;(
Какво бихте казали от вашия опит?

Бебчо е на 1г и 20 дена. На кърма на поискване. Денем заспива на гърда, вечер също, повечето случаи суче и на събуждане. Денем пак суче. Яде по 2-3 пъти и друго, но не много  /зъби го мъчат/ - май не съм заместила кърмене.

# 1
  • Мнения: 8 242
И ние сме съвсем тъй (само дето нон-стоп спи при мен) Mr. Green Само дето нощем се случва да се буди по 20-30 пъти..
Няма да ти намалее кърмата от това дали суче 3-4 или 5-6 пъти, спокойно  Wink Вече си с много стаж за да се притеснаваш за таквиз неща.
Кърми си и си гледай кефа  Heart Eyes
Като започне да се буди по 10 пъти да не пуснеш тема - що се буди толкоз често  Twisted Evil
Туй кърмачките угодия нямаме  hahaha

# 2
  • Мнения: 3 718
Туй кърмачките угодия нямаме  hahaha
тъй си е  Mr. Green
Ако му трябва повече кърма на твоето бебче, то ще си я изработи, вече е ветеранче все пак  Wink

# 3
  • Мнения: 1 924
А откога спи при вас?Тоест-ако спи отскоро,е възможно да няма нужда да суче толкова често,понеже усеща мама наблизо и е спокоен...
Моят от четвъртия месец намали нощните посуквания,като в началото и на мен ми се препълваха гърдите,дори се наложи да ствам да цедя по малко на няколко пъти.Не ми се е отразило на лактацията,просто имаше два-три дни период на нагаждане към новите "условия" Grinning

# 4
  • Мнения: 753
да, от скоро спи при нас.
благодаря за мненията.

Общи условия

Активация на акаунт