каква е разликата между секциото и нормалното раждане за секса?

  • 3 046
  • 46
  •   1
Отговори
Здравейте, чета си аз тук форумите и темите....и направо се изплаших...моля ви, мами, кажете как ви се отрази раждането...има ли ралика. Наистина ли ТЯ се променя?

Много благодаря !

Ненамерих тема за това, а много се интересувам

# 1
  • Мнения: 481
Да ти кажа честно се променя,малко или много,но се променя... Rolling Eyesаз родих нормално и все още когато правим секс с мъжа ми немога да се отпусна и понякога усещам болка..неприятно и се надявам да отшуми.За секцио,незнам!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз съм със сикцио - промени няма Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 9 107
При секциото няма промени, ама то като ти режат корема няма как да се промениш отдолу  Crazy

# 4
  • Мнения: 11 003
Аз съм със секцио - промени няма Grinning

Аз също Sunglasses

# 5
  • Мнения: 593
И аз все още изпитвам болка от външните шевове, но раждането беше по-тежко, обяснимо е!

# 6
  • Мнения: 159
Жената става по-чувствителна и като махнеш това,че чат-пат боли,по-бързо се стига до оргазъм luvbed Stuck Out Tongue

# 7
  • Мнения: 481
Аз пък имам чувството че не мога да стигна до оргазъм Simple Smile..абе не е същото поне при мен...

# 8
  • Мнения: 2 498
Амии променя се Тя при нормалното раждане и по форма и на външен вид....като се разгледах с огледало след първото раждане(нормално) не останах очарована ...втория път родих със секцио по мое желание....

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Раждала съм по двата начина - нямам промяна.

# 10
  • Мнения: 145
Хи-хи  Laughing   Аз имам доста вътрешни и външни шевове и те ми създават допълнителна чувствителност,която е доста приятна (след като зараснаха,разбира се). Шест месеца вече не се е променило това усещане.Определено е много важно как ще те зашият после (при нормалното,ако се налагат шевове),за да не изглежда Тя като "увиснал ръкав на магьосник" (това е цитат от "Борат" )  hahaha

# 11
  • Мнения: 145
Забравих да спомена,че има упражнения,които спомагат за бързото влизане във форма - кегелови упражнения.
Оргазмите също засягат мускулатурата,която се упражнява при кегеловите Wink

# 12
  • Мнения: 3 412
бе и аз не разбрах сега по-широко ли е или не,ама айде...

# 13
  • Мнения: 620
О да! Стана впъти по-чувствителна при мен!!! Grinning
Иначе на външен вид се промени и в началото страдах, че е много грозна....но после се оказа, че само аз смятам така Simple Smile

# 14
  • Мнения: 179
Слeд нормално раждане при мен няма никаква разлика /нямам никакви шевове/,напротив по-чувствителна е,т.е промяната е само положителна  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт