Къде в София се продават памперси MY LOVE

  • 1 385
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
 Знаетe ли къде в София су продават памперсите  MY LOVE  ?

Предварително благодаря !

# 1
  • Мнения: 1 596
......а те добри ли са? Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 101
Не бях чувала за тях досега  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 6 242
Мисля, че преди време (преди година и повече може би newsm78) ги имаше на нашия пазар, но може и да ги бъркам с други.
Ако не забравя като минаваме тези дни ще попитам жената за тях.

# 4
  • Мнения: 191
Днес купих My Love на мойто момче. В люлин - близо до бившата Малчика - сега Нестле, зад бензиностанцията Шел има бебешка борса. Там продвата тези памперси, както и сигурно още 50 вида памперси. Аз си купувам други, но продавачката ми ги препоръча. Много са тънки и изглеждат добре. Още не съм ги ползвала.

# 5
  • Мнения: 317
А на каква цена ги купи от борсата?

# 6
  • Мнения: 9 973
кажи за цените там....близо ми е
има ли асортимент и от други бебешки принадлежности?

# 7
  • Мнения: 317
Аз съм пазарувала от тази борса веднъж - има всичко - от памперси до пюрета и дрехи, но точни цени не мога да кажа  - мисля другата седмица да отскоча и да разгледам по - обстойно ! Peace

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 18:53 от meli_80

# 8
  • Мнения: 191
My Love са по 35 стотинки за 12-25 кг. Аз обаче ползвам основно два вида памерси, които продават на борсата - My Baby и Bauxi. Те са по 25 стотинки. Пакетират ги в България. Доволна съм и от двата вида - не пропускат и са с еластични лентички отсрани - на лепенките. Не мога да кажа за други цени, защото има много стока. Аз си купувам пюрета и АМ, освен памперсите. Харесвам много пюретата на МАНДЕВ - нямат нишесте и има няколко вида заешко. Мойто момче много харесва заешкото, а и доктора каза, че е много полезно.

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 197
Поздравявам те за избора ти на памперси Аз съм мнооооооооогооо доволна от тях.  Hug

# 10
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И аз,и аз. Flutter
Мога смело да кажа,че са на нивото на памперс.За 4 месеца нямам нито един пропуснал.

# 11
  • Мнения: 2 755
До сега вземах от тях, но ги развалиха, вече нямат еластична лента на гърба е от пред на залепящото няма нищо, което да показва къде е центъра. Мислех, че е дефектна партида, но продавачката каза, че вече ги произвеждат такива. Смених ги с Evy baby

# 12
Има ги във фирма Slavier на "Чаталджа" №64  тел. 843 94 34. Цените са добри, а при поръчки над 50 лв. доставят и на място.    Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 6 242
Проверих, има ги при нас - пазарчето на Суха река, щандът за памперси, който е в края, до хранителния магазин.

Общи условия

Активация на акаунт