Преграда за детско легло CAM - ползва ли някой

  • 6 268
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Става дума за ето тази преграда за легло http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=19&products_id=314 . Дъщеря ми е на 2 години. Направихме и голямо легло, но се страхува да спи на него, че ще падне. Искам да й взема нещо такова, но нямам представа дали ще стане на нашето легло. При нас матрака ляга вътре в леглото и разстояние почти няма. Та искам да попитам дали някой е ползвал такава преграда за да каже как се монтира на леглото. И въобще какви впечатления има.

# 1
  • Мнения: 953
Пусни търсачката, имаше такава тема.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Ами пуснах я, но явно не уцелвам ключовите думи Simple Smile Извинявам се ама все още моля за помощ. Може и линк към подобна тема Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Да си побутна темата.....Никой ли не ползва такава преграда Cry

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ваня, и аз все още проучвам , но това: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=122&products_id=3730ми се вижда по-добро като решение.

# 5
  • Мнения: 2 467
Ползваме, но подобно на това, което Джони  е пуснала. Пъха се под матрака.
Супер е. Моята дъщеря започна да прескача решетката на кошарата на година и половина още и се наложи да я свалим. С тази предпазна решетка не сме имали аварии.

Ваня, най -добре питай в сАмия магазин. Там най-добре ще ти отговорят.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Ей, Джони Wink да си жива и здрава!!!! Толкова време ровя за такова нещо пък точно това не го бях срещала. Къде са ми били очите  Shocked 

Това найстина става за всички легла. http://www.misto-bg.com/kidskit/sleep-safe.htm (нашето е точно с околоматрачна рамка -не знаех че така се казва де  Embarassed )
Единственото което е по-хубаво при тази на САМ е дължината - 1,50 м. ,докато при тази е само метър.
Въпреки това обаче тази със сигурност ще стане за нашето легло. много по готина е и малката ще й се кефи със сигурност. Определено е по-практична във всяко отношение.

Jes, благодаря ти и за твоето предложение. За съжаление обаче по магазините в Пловдив, незнайно защо, такива неща почти не се продават. До момента намерих само на TOMY ( в магазина на Чико на колелото на панаира, преди се казваше Моето бебе (пиша за тези които се интересуват) . Там поне персонала е супер и винаги са наясно. Оказа се обаче че не става за нашето легло.

# 7
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Потърси по чужбинските сайтове - аз лично съм виждала такива прегради

в ebay за много по-ниска цена, от сорта на 50-60 лв.

# 8
  • Мнения: 39
Единственото което е по-хубаво при тази на САМ е дължината - 1,50 м. ,докато при тази е само метър...

Здравейте, благодаря за интереса към нашите продукти.  Simple Smile
Преградата е дълга метър, но завъртайки се в едната или другата посока за да слезе до нивото на леглото са й необходими 25 см. т.е. пред възглавницата или долу ниско под краката. Така че, едва ли ще е проблемна дължината й.

Сега можете да се възползвате от предложението в интернет, а след 20-ина дни ще може да ги видите и в Пловдив.  Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Сега можете да се възползвате от предложението в интернет, а след 20-ина дни ще може да ги видите и в Пловдив.  Simple Smile

Ами да ние с вас се разбрахме да ме информирате когато  мога да я видя в Пловдив  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт