Помощ, торбички под очите

  • 2 277
  • 11
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
От известно време забелязвам, че ми се появиха торбички под очите. Имате ли идея как да се отърва от тях? Дали не се дължи на някакво заболяване, например миналата седмица направих няколко бъбречни кризи??
Помагайте  Hug

# 1
  • Мнения: 1 802
Бъбречните кризи са отговора на въпросът ти...  Hug

# 2
  • Мнения: 1 885
Абсолютно!

Пробвай с настърган картоф (суров) върху клепачите. Не е сигурно дали ще помогне обаче, докато не изчистиш вътрешната причина

# 3
  • Мнения: 372
Няма спасение...

# 4
  • Мнения: 371
Аз съм чувала например че компреси със сок от магданоз помагат

# 5
  • Мнения: 3 036
Аз имам торбички и настина е от бъбреците.
Лекувам се доколкото мога с черен чай торбичката я слагам в хладилника или дори във фризера и после върху очите. Много добре ми действа.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Много благодаря за съветите, ще ги приложа  Hug

И аз си мисля, че причината са бъбреците, пия много чай и много вода...Засега не се махат торбите Cry

# 7
  • Мнения: 3 459
Аз съм чувала например че компреси със сок от магданоз помагат
И аз съм го чувала т`ва за магданоза и другото,което знам е сурови картофи или чай от метличина  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 25
и аз съм торбеста от дете, а от както съм и късогледа съвсем се влоши ситуацията. замислям се за пластична хирургия - някой правил лие, чувал ли е нещо newsm78

# 9
  • Мнения: 5 393

.... с черен чай -торбичката я слагам в хладилника или дори във фризера и после върху очите. Много добре ми действа.

И аз знам за този метод.По принцип нямам торбички под очите, понякога от недоспиване ми се появяват и така ги оправям. Peace

# 10
  • Мнения: 60
Ето нещо и от мен, но това не е лечение на проблема , а само замазване на нещата за деня. Вземат се 2 лъжици и се слагат от вечерта във фризера да замръзнат. На сутринта се притискат леко към торбичките със изпъкналата част към тях , докато се размразят. Ефекта е в това , че студа ги кара да се свият.

# 11
  • Мнения: 3 622
На мене ми се получават торбички под очите от недоспиване и мисля да пробвам този метод с лъжиците във фризера

Общи условия

Активация на акаунт