Хелоуински листопад с цвят на "пуфф" в ДЕ - тема 49

  • 9 935
  • 310
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 605
Пу първа  Mr. Green  Браво, Сърфи4   bouquet

Пак да попитам zа тия форми4ки  Blush  Такива няма в БГ, нали?  newsm78

# 2
  • Мнения: 3 521
Татяна, има ги в България - във всички магазини за домакински уреди ги продават. Цените са им като тукашните Peace.
Мистик, ако измъдриш как да заминеш без да ти се цупят - сподели  Mr. Green.
Знаете ли какво правя в момента? Ям печена тиква. Имах голяма драма онзи ден с една тиква - почти като Душко Добродушко и сега си начесвам крстата.

# 3
  • Мнения: 1 636
Ууу,ви груzелиг  af
Татяна,аz не zнам в дрогерия дали се продават.За реал и кауфланд Ще има,но явно ти ги няма6 наблиzо.
Не може в БГ да няма такива,не ми се вярва  newsm78
Ние имахме от мъжът ми оЩе преди да бяхме zаедно си е купувал,а преди 3 години има6е в Плус букви,цифри и т.н,та вzех и от тях.

# 4
  • Мнения: 7 605
Мерси моми4ета, аz мислих 4е в БГ няма и zа това исках да купувам, но ето 4е проблемът се реШи от само себе си  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 907
Аз за формички не мога да помогна. Но пък да ви споделя каква страст имам по Коледна деко, бастелн и всякакъв кич. Преди няколко години нямах никакъв афинитет към подобни неща, а сега съм баш феркичт. Много!

А на Риен момченцето май ще се роди под нашия слънчев знак. Нашия - те знаят кои са  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 768
Обичате ли да ядете тиква?Печена Heart Eyes,варена или на баница?На супа или на компот? Sick
С какво свърЗвате тиквата?С тиквеникът на баба е най-добър, човек може да си умре от мерак по печена тиква ( РаЗкаЗ на Елин Пелин) или като едно от най-често срещаните определения за главата на българина. Mr. Green


Ей,Сърфино-бамбино!Копна ме ти с бисера! Blush

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 17:52 от Vessito

# 7
  • Мнения: 1 768

А на Риен момченцето май ще се роди под нашия слънчев знак. Нашия - те знаят кои са  Grinning

Миси,кой е този знак?Мики и тя е по това време.А  и аз де. Sunglasses

# 8
  • Мнения: 1 610

А на Риен момченцето май ще се роди под нашия слънчев знак. Нашия - те знаят кои са  Grinning

По-голяма гадост, мистик, не може да ми се случи, честно. Laughing  Да задържи да се роди огън, поне да се разбираме, че иначе ще се избиваме  Mr. Green Иначе на вашия знак му е хубавото , че е базиран на секса, тоест няма да е някой пундьо  Laughing
Купила съм си тиква, ще правя тиквеник за неделя. Освен това съм решила да им спретна салам торта и една немска бананена .Кой ли ще ги яде? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 636
Мистик,аз обичам да ми е украсено,но ме помръзва да украсявам.Имам моменти,където ме обхваща коледно настроение и тогава трябва бързо да сменя декото с коледно.
Тиква обичам само варена със zахар,но няма кой да ми направи,а аz няма да се хвана с такава zадача. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 768

А на Риен момченцето май ще се роди под нашия слънчев знак. Нашия - те знаят кои са  Grinning
Кой ли ще ги яде? Mr. Green
Пращай насам!И беЗ това скоро имаме повод zа праЗнуване.50-та тема ще чукнем другата седмица!Трябва да я посветим на "старите кучета" Wink,положили основите на папката ни-Вечерница,Лиска и др. Hug

# 11
  • Мнения: 1 584
Хоп и аз в новата тема. Браво Сърфи  Peace

Татянче, майка ми едно време имаше такива формички в бг. Не вярвам да ги няма още по магазините Wink Мерси за инфото за лампата. Аз в тукашната Икея със стъпвала 1 път преди 5г още Whistling

Риен, стискай кълки щом не искаш скорпи Mr. Green

# 12
  • Мнения: 11 307
Привет-мривет!
Един пийсмейкър се присъединява към вас Crazy

# 13
  • Мнения: 1 610
Аллооооу, Весито, грешни данни ми прати.Обаче нали съм мацка, намерих албума ! Wink Олеле, каква е тази розовия бре? Хубава е , но аз съм малко против тооолкова  много декорации. Лампата на тавана много ми хареса. И много готин фототапет имате също.
Татяна, и ние имаме такава риба и килимчето риба също. На мен ми се иска да пусна снимки от нашата хипер малка стая. но все още имам едно излишно легло в нея. Тези дни ще се похваля и аз  Laughing

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 18:28 от rien

# 14
  • Мнения: 2 907
Ей, тиква не съм яла от дете. Баба вареше много често тиква, аз я ядях с мед или захар. Имах прекрасно детство, натъжих се.

Абе тя имала 52 дни ту гоу, Риен. Нали написа две седмици, аз викам " Ха, скорпион ще ражда". А то имало мегдан да го прескочи. Хайде, дано го прескочиш тогаз, поне аз те разбирам - така изках да прескоча рибата, а за овен беше официалната версия.

А Вечка написала пийсмейкър ( защо, по каква причина бе Вечке? Някой уор ли ти прави? ) , а аз прочетох първо пейсмейкър. Нали знаете пейсмейкърът, който се слага под кожата до сърцето. За да ускорява ритъма и да предотвратява инфаркт в случай на риск.

Общи условия

Активация на акаунт