почистване на лице в козметичен салон

  • 10 822
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 718
Искам да пробвам почистване на лице от черни точки и въобще почистване на лице от
с пециалист
Вие правите ли го?Препоръчайте ми салон?Сигурно има и такива които го правят и в домашни условия,споделете как
А също и какви са цените по козметичните салони

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Аз ходя на сабина спа - цената е 30лв+алготерм маска с водорасли, която е трепач  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 794
Аз ходя в салона на Боби - ул."Цар Симеон" ..

Много е внимателна и е голям релакс, а не нечовешка болка  #Crazy


М-у другото механичното почистване на комедони (при мазна кожа) не е хубаво да се прави често, за да не се стимулира "омазняването"

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Аз ходя в салона на Боби - ул."Цар Симеон" ..

Много е внимателна и е голям релакс, а не нечовешка болка  #Crazy


М-у другото механичното почистване на комедони (при мазна кожа) не е хубаво да се прави често, за да не се стимулира "омазняването"
Къде на "Цар Симеон" ходиш? Че ми е близко, зависи в кой край де, тя и сабината ми е близко, но все няма места и за 1месец напред  ooooh!

# 4
  • Мнения: 472
Преди малко срещнах една позната,която вчера била на козметик(за почистване на черни точки+маска+нещо си там друго).Не ми хареса резултата-кожата и беше наранена от стискането(с меки марлички) и не изглеждаше добре.Не знам това ли е само начина на почистване при козметик, все си мисля че след престоя в салона трябва да изглеждаш добре?
Аз никога не съм ходила на козметик ,но така съм се "разкрасявала" и в домашни условия.

# 5
  • Мнения: 7 416
  Аз от години ходя при една и съща козметичка,независимо в кой салон работи.Страхотно върши своята работа.Никога в къщи не мога да си почистя лицето по същия начин:толкова добре и толкова без следи.
  От скоро тя работи в салон на Димитър Манов 20.Цената на процедурата е 35 лева.

# 6
  • Мнения: 842
Аз ходя, ама рядко. Повече действам вкъщи - без механично стискане на пъпки и комедони, а само клепам разни почистващи и подхранващи маски. Но и кожата ми не е от проблемните и едно посещение при козметик  на 3-4 месеца са ми достатъчни.

# 7
  • Мнения: 794
При мен на следващия ден просто не си личи, че съм била на почистване - кожата ми е здрава! Без пъпки и рани !

# 8
  • София
  • Мнения: 2 160
За почистване на черни точки и аз ходя само на козметик , но нещо много ме боли, при механичното стискане  и не съм ходила последните няклолко месеца  Crazy

# 9
  • по света
  • Мнения: 1 587
Извинявам се че нахълтвам в темата но да попитам Blush
Няма ли процедура която трайно да ги премахне?Дори и лазер,защото е много неприятно пък и почти нищо не помага.

# 10
  • Мнения: 330
Има един салон в Люлин, Грация се казва, малко ми е далече този квартал, обаче ходя там вече 10 години. Много съм доволна от козметичките Петя и Бисерка. С електроепилация на мустака ми струва 20 лева, не е скъпо. Понякога си правя и ампула с ултразвук. Бях с акне и много пореста кожа. Сега кожата ми е гладка и чиста, и да има някоя пъпка минава за един ден. Трябва обаче постоянство /примерно веднъж на месеца/, иначе няма ефект. И не чакайте резултата веднага. Моята кожа е много чувствителна, зачервява се много, затова обикновено ходя в събота или в края на седмицата, след 24 часа кожата ми става свежа и блестяща. Но в интерес на истината в началото не беше така, трябва да намерите точното лекарство за кожата си. Да пробвате различни начини, ходила съм и в други салони, по-скъпарски, само ме масажират и мажат с разни продукти, обаче след една седмица, все едно не съм била на почистване.

# 11
  • Мнения: 2 718
Би ли дала повече информация за този салон в люлин,къде се намира точно?Ако има телефон може и него да дадеш.Благодаря предварително

# 12
  • Мнения: 5 622
Никога не съм си почиствала лицето в домашни условия. Винаги ходя на козметик. Но го правя рядко. Кожата ми е по-скоро суха и няма често нужда от почистване.

В къщи си правя само овлажняващи маски. Най-вече зимата, два пъти седмично с готовата гел-маска на Ланком(няма по-яка маска!), без отмиване.

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В последно време,все по рядко посещавам козметик-кожата ми е чувствителна и не всеки може да се справи с нея.Ще може ли повече информация за салона в Люлин?Предварително,благодаря?  bouquet

# 14
  • Мнения: 18 542
Последно ходих в събота. Не бях стъпвала за такава процедура от 5 години в салон. Чесно да си призная, не съм очарована от резултата. Другият месец ще пробвам друго място пък да видим.
Все пак професионалното почистване не може да се сравни с това в домашни условия е моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт