балет или худ. гимнастика

  • 1 361
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 891
Дали някой има представа има ли балетна школа или школа по художествена гимнастика в района на ж.к. Младост? Интересува ме за момиченца на 4-5-6 години. А също и отзиви, цени, приблизително разписание, телефони, всичко...
Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз се интересувам също от балетна школа, по възможност близо до ж.к. Иван Вазов. Моята "принцеса" на 4,6 г. много харесва филмчетата за Барби, по цял ден се мъчи да ходи на пръсти и да прави пируети и все ме моли да я запиша да учи балет Grinning

# 2
  • Мнения: 35 891
Цитат на: Лекси
Аз се интересувам също от балетна школа, по възможност близо до ж.к. Иван Вазов. Моята "принцеса" на 4,6 г. много харесва филмчетата за Барби, по цял ден се мъчи да ходи на пръсти и да прави пируети и все ме моли да я запиша да учи балет Grinning

при вас със сигурност има, преди няколко месеца са разхождахме в Южния парк и ни предложиха листовка за балетна школа, даде ни я собственичката, защото ни обясни много неща, имаше и групи за "малки", но съм изхвърлила телефоните  Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Може би е ставало въпрос за школата в читалище "Петър Берон". За съжаление там има възрастово ограничение /не помня точно - от 6 или от 7 г./ , а иначе ни е много удобно като местоположение.
Веж http://x88x.hit.bg/roberta/
Не е в Младост, но не е и много далече.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Това е в Младост 1А
http://rossita.20m.com/page2.html

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
за художествена гимнастика май е късно. Моя приятелка води дъщеря си стадион Славия, но знам, че ги взимат малки, т.е. 3-4г. Момиченцето в момента е 1ви клас и има 3-4 медала от състезания.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: bubanka
Дали някой има представа има ли балетна школа или школа по художествена гимнастика в района на ж.к. Младост? Интересува ме за момиченца на 4-5-6 години. А също и отзиви, цени, приблизително разписание, телефони, всичко...
Благодаря ви!


Бубанка - едно време в Читалището в Младост 1 имаше балет за малки принцески!
Провери дали има все още...и късмет!  Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
А, може аз почнах да тренирам някъде на нейната възраст /това за худ. гимнастика/ Wink

# 8
  • Мнения: 35 891
Благодаря на всички! Ще проверя местата!
не че от моята принцеса ще стане гимнастичка или балерина, искам да придобие усет към музика, ритъм, красота...

Общи условия

Активация на акаунт