Клуб на КОБОС геймърките

  • 14 859
  • 299
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
В духа на   клюката, че един пич не можел да хване  никой от подчинените си да свърши някаква работа преди 13.00ч. , щото всички играели на някаква игра Кобос.  Има ли  в нашите редици такива геймърки да си направим клубче?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
май нещо финансово беше.... зарибявка

# 2
  • Мнения: 1 320
Майкооооооооооууууууууууу, не очаквах да видя такава тема тук Simple Smile
Айде, няма само мъжете да си ги мерят Simple Smile
Пишете ме в клуба Simple Smile

p.s. не знам дали е клюка, има такъв пост в един друг форум Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 753
Ще пренасоча мъжа ми насам - той е един активен член на Кобос-играта  Joy

# 4
  • Мнения: 4 665
Разбрах ooooh!

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 16:00 от Kasidy

# 5
  • Мнения: 2 401
 Hug

Никви мъжове! Точно това ми беше идеята,  нека си ги мерят в оня форум, ние тук можем да анализираме в една по-различна плоскост.  Wink
Сигурна съм, че ще се обадят още поне няколко мацки.

# 6
  • Мнения: 1 320
Хаха, минзухарке, разкрита си! Сега знам поне един кон, на който си заложила Simple Smile. То важи и за мен, де Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 401

.... и се хвана за главата нали?  newsm62

# 8
  • Мнения: 4 665

.... и се хвана за главата нали?  newsm62
Направо...Това е за хора с повече свободно време и такова в което да им остава време да мислят ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 401
Хаха, минзухарке, разкрита си! Сега знам поне един кон, на който си заложила Simple Smile. То важи и за мен, де Simple Smile

Мисля, че ме бъркаш с някой  Wink.   Но съм любопитна де, подскажи поне първите две буквички на някое от кончетата ми, аз стадо съм ги направила вече.  smile3521

# 10
  • Мнения: 2 401

.... и се хвана за главата нали?  newsm62
Направо...Това е за хора с повече свободно време и такова в което да им остава време да мислят ooooh!

и такива със здрави нервички и малко откаченички, да сме си живи и здрави  Laughing
Ако някога решиш ...

# 11
  • Мнения: 1 320
е как ще те бъркам?! тя култовата реплика с играта беше само на едно място. ето две букви - OT..Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 665
Реших Simple Smile Хайде сега , като за начинаещ малоумно да ми обясниш, моля Embarassed

# 13
  • Мнения: 738
Ква е тая игра бе? newsm78 Аз имам кобос, ама чрез него играя на борсата...

# 14
  • Мнения: 4 665
Теб те пипнах да ме просветиш на лична. Точно за борсата става въпрос...май

Общи условия

Активация на акаунт