Салон "ДЖИЯ"

  • 3 698
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Момичета, хайде и аз да питам някой ходил ли е в Джия? Ето сайт: http://www.geocities.com/gia_salon/

По-специално ме интересуват фризьорските услуги и слагането на коса, но и за други процедури ще се радвам да споделите! Наистина ще ми е от полза... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 435
Момичета, хайде и аз да питам някой ходил ли е в Джия? Ето сайт: http://www.geocities.com/gia_salon/

По-специално ме интересуват фризьорските услуги и слагането на коса, но и за други процедури ще се радвам да споделите! Наистина ще ми е от полза... Simple Smile



Още като видя цените за удължаване мога да ти кажа,че няма да е качествено.Съжалявам ама си е така.Просто знам цените по-другите места и знам аз колко давам.Може да се стараят хората,ама косата ще е боклук.

# 2
  • Мнения: 240
за удължаването цените в сайта определено са много ниски, но в действителност не е точно така Wink  малко повече излизат...така са ми казвали newsm78

А ти къде си я удължаваш?

# 3
  • Мнения: 4 435
Аз в Магама,там си е скъпичко,ама поне е качествено.Те в Джия колко повече ще го вдигнат,най-много 100лв,пак малко е.Ти звънна ли им по телефона да ги разпиташ или само сайта гледа.А ти колко дълга искаш да е косата и на кичури ли искаш или на редове?

# 4
  • Мнения: 240
Не съм звъняла и нищо подробно не знам още, първо искам да разпитам, вече едно момиче ми ги препоръча Wink

Аз знам, че искам 50-60 см на клипс и най-много 4 реда! Просто не искам да става гъста, а само удължена Rolling Eyes

И между другото ми препоръчаха още едно студио "ФРЕШ", което се намира близо до Хемус. Там операцията е твърдо 260лв  Shocked Обадих се да попитам...а това вече е странно наистина! Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 435
Не съм звъняла и нищо подробно не знам още, първо искам да разпитам, вече едно момиче ми ги препоръча Wink

Аз знам, че искам 50-60 см на клипс и най-много 4 реда! Просто не искам да става гъста, а само удължена Rolling Eyes

И между другото ми препоръчаха още едно студио "ФРЕШ", което се намира близо до Хемус. Там операцията е твърдо 260лв  Shocked Обадих се да попитам...а това вече е странно наистина! Rolling Eyes



Четири реда са много ако искаш само за дължина,а не за сгъстяване,трябват ти тва,максимум три,зависи от това колко са гъсти.4 са ти много,те се слагат за сгъстяване толкова.

# 6
  • София
  • Мнения: 228
Аз мисля, че цената се вдига според дължината и количеството коса, което искаш да си сложиш. newsm78 . Поне моят опит е такъв - ходила съм в "Магама" и "Ексълънт стайл". И двата салона са добри, но Магамата и на мен както и на Slav4e_Av4e ми е фаворит. Не се подвеждай от цените, гледай качеството! Все пак смятам, че целта ти е да изглеждаш добре, а не да приличаш на проскубана кокошка. То вече кой ли салон не удължава коса, но качествените такива са малко.

# 7
  • Мнения: 4 435
Аз мисля, че цената се вдига според дължината и количеството коса, което искаш да си сложиш. newsm78 . Поне моят опит е такъв - ходила съм в "Магама" и "Ексълънт стайл". И двата салона са добри, но Магамата и на мен както и на Slav4e_Av4e ми е фаворит. Не се подвеждай от цените, гледай качеството! Все пак смятам, че целта ти е да изглеждаш добре, а не да приличаш на проскубана кокошка. То вече кой ли салон не удължава коса, но качествените такива са малко.


Абсолютно точно казано.И старата приказка,че скъпото излиза по-евтино си важи с пълна сила.Просто ти евтино удължаване винаги ще намериш,но след няколко седмици ще става само за боклука,защото ще започне да се заплита и да капе.

# 8
  • Мнения: 240
Благодаря ви момичета! Истината е, че не съм никак компетентна, знам за качеството в Магама, но и за други места искам да проуча. След като 4 реда са много, значи ще ми трябват 2-3 Wink Не искам да прекалявам с обема, имам си Rolling Eyes

И по принцип до колкото се познавам няма да ги нося дълго време тези неща, а през пролетта имам бал /ако завършим годината изобщо/, до тогава ми се иска да си взема някаква коса, пък тогава вече ще си търся по-добра Rolling Eyes Защото дори и най-качествената да взема сега, до пролетта пак ще се съсипе Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 435
Първо не е вярно,че най-качествената ще се съсипе до пролетта.Те издържат години наред мила.Това е най-добре,но ако нямаш възможност,дай там 300 лв и си вземи два реда,повече за дължина не ти трябва и след бала я хвърляй.Аз направих тази тъпотия на моя бал,отидох в Twister-Sister,понеже ми се видя в Магама много скъпо.Сега ми е смешно де,ама акъл навреме трябва да ти дойде.Сложиха ми я момичетата и след второто къпане,косата стана ужасна,заплиташе се,а за капанете нямам думи.Изкарах си бала и я махнах,тя беше останала наполовина,а ми струваше към 700лв.Отидоха на боклука.Сега се правя в Магама и не бих ги заменила за нищо.Повечето хора дори не разбират че ми е удължена.толкова добре е направена.Но,най-важното косата да е качествена.

# 10
  • Мнения: 240
Благодаря ти!   bouquet

Всъщност не се бях замисляла, че нещата стоят така...наистина ако ще издържи години, няма две мнения по въпроса Grinning

# 11
  • Мнения: 4 435
Еми толкова издържа,иначе да не сме луди да даваме тези пари за няколко месеца.Просто след определено време трябва да се отиде на поправка,да ти я вдигнат нагоре към корените,защото тя расте с твойта и това е.Мене ако питаш,не си слагай коса на редове,а на кичури,но това ти ще го решиш.Косата на кичури е по-хубава и изобщо не капе,а другата на която и фирма да е ще пада при ресане и т.н.Ако решиш,за дължина ще ти трябват около 100 кичура максимум.

# 12
  • Мнения: 240
уффф....за кичури изобщо пък не бях мислила Laughing

Този вариант виждам, че не е много използван, най-масово се поставя коса на клипс Rolling Eyes

Но ще разпитам и за кичурите тук-там Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 228
Ето няколко снимки от мен:
Магама, кичури, средна дължина / аз съм в гръб/:
http://img257.imageshack.us/img257/359/lidiyasbirthday27oct200mu2.jpg

Ексълънт стайл, редове 3бр., възможно най - дългата коса:http://img263.imageshack.us/img263/2931/picture189gd8.jpg

# 14
  • Мнения: 1 885
Редовете в Магама са много по-гъсти, отколкото в Джия. Като ходих там ми показаха няколко проскубани реда. В нета преди време имаше много отрицателни мнения за въпросния салон.

Общи условия

Активация на акаунт