Добър невролог. Спешно!

  • 703
  • 2
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325

Мъжа ми от снощи се оплаква със силен световъртеж и силна болка в лявата част на главата, около слепоочието. Сега отиде до джи-пи-то и съм му казала да вземе талон. Казва, че му се гади и се чувства като препил. Предполагам, че ще го прати на невролог. Чувала съм, че тези болки в главата са много страшни и се опасявам да не е нещо сериозно. Затова ако имате предвид някой добър невролог, моля кажете кой е и къде да го намерим. Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
В кой район на София сте?

# 2
  • Мнения: 11
Едва ли ще е от полза, защото не зная за София..Със същите симптоми ме лекува Д-р Новаков, МЦ"Санита" в к-с Младост преди две години. Касае се за проблем с оросяването, обикновенно се прави рентген на шийни прешлени, изследване -Доплер (прилича на ехографско) и се предписва лечение за период от няколко месеца. Д-р Новаков е добър специалист и има много пациенти. Днес дори исках отново да го посетя защото главоболието пак се появи от около 3 седмици но не успях да се вредя т.к му беше първият раб.ден след отпуск,а не искам да ходя при др.лекар.
Болестта, както той ми обясни все по-често се срещала при млади хора в последно време...Sad(
Не  се притеснявайте.Само е много неприятно.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт