моля ви прочетете.

  • 2 571
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 388
момичета, синът ми е на почти 2 жодини. тича като луд и много здраво дете. тази сутрин просто не можа да си стъпи на краката. не може!!!! пада и плаче. с баща му са вече в болницата да видим какво е, а аз съм си у нас с бебето и откачам. не ви искав диягноза, само ми пишете на някой случвало ли му се е такова нещо. полиомиелитната ваксина ни е убита инжекционна.....ох, не знам. мисля си лоши неща и много ме е страх

# 1
  • Мнения: 234
Не ни се е случвало нищо такова.Дано и при вас да не е нещо сериозно.Стискам ви палци.
Пиши при възможност какво е това чудо.Ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 764
Сестра ми,която сега е на 32 г.,навремето,в детска ясла като беше,след полио ваксина  не можеше да ходи,но за щастие се оправи след около седмица.Не се притеснявай,ще се оправи детенцето.Разбира се,не съм специалист и не мога да твърдя,че случаят е същият,но просто споделям,още повече,че ти самата споменаваш ваксината.Всичко ще бъде наред,не се притеснявай!

# 3
  • Мнения: 371
Споко, искарах го същото преди 2 седмици! Вирус много гаден, вечерта си лягам нищо ми няма, сутринта не мога да стана от леглото всеки мускул и костичка ме болят. Минава само с витамини и лежане. Спокойно!!!

# 4
  • Мнения: 2 388
ох,милички, дано да сте прави. ще пиша, като ми звъннат да кажат какво става. благодаря ви

# 5
  • Мнения: 47 956
не ни се е случвало, но се надявам да не е нищо сериозно!  Praynig

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Танче, стискам палци! Praynig

# 7
  • Мнения: 1 044
на братовчедката ми детето, като бе на 2г. и малко изкара вирусна инфекция. След това пак така не можеше да си стои на краката. Водиха го на невролог, ортопед и къде ли още не и нищо не откриха. Една сутрин, около седмица по-късно, Гошко просто се оправи от само себе си - майка му каза, че тичал като кон, все едно нищо не се е случило. Rolling Eyesкакво е било така и не се разбра. Гошко е на 5 г. и няколко месеца, но повече подобен проблем не е имал. Може би е било някаква слабост от инфекцията newsm78

# 8
Дано всичко да е наред.Стискам палци.

# 9
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
На моя син му се случи като беше на годинка. Беше боледувал и тамън се оправи, обаче на следващата сутрин не можа да си стъпи на краката, подгъваха му се като кашкавалени.  Оказа се че е някакво възпаление на ставите вследствие на болестта. Предписаха ни Нурофен и витамин С ампули и се оправи за няколко дни.
Не знам дали и при вас е същото. Дано е нещо по-леко и бързо да се оправи детенцето.   bouquet Пиши какво са казали докторите.

# 10
  • Мнения: 2 388
момичета, върнаха ми го. хирурга е казал, че са му възпалени топките и за това не иска да ходи. дал е риванол и крем за мазане.
ох, добре, че е това.
много благодаря на всички за съпричастността

# 11
  • София
  • Мнения: 1 546
Възпалени топките??!! newsm78 Това пък какво е и...от какво ли може??

# 12
  • Мнения: 2 388
ха сега, де. не са обяснили. ще викам частната ни педиатърка да го види. даже урина не са пуснали да виядт дали няма някоя инфекция

# 13
  • Мнения: 3 146
Слава Богу, че не е някакво страшилище! Hug

# 14
  • Мнения: 3 116
Ох как се уплаших като прочетох първият постинг  ooooh!

Много се радвам че всичко е наред. С риванолче ще се оправят нещата  Hug

Да нацелуваш малкия сладур  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт