Хомеопатия и хидроцеле или фуникулоцеле???

  • 5 126
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Мами, имам към вас един въпрос. Моля ви да споделите впвечатления,
Наскоро посетих хомеопат, защото си спомням , че някой беше споделил че детето му е излекувало хидроцеле с хомеопатия.
Моето детенце също е с тази диагноза и скоро го водих на хирург, който вече назначи дата за операция. На мен ми се искаше ако е възможно да се разминем със скалпела , защото вече е опериран от същото, но от другата страна. Хомеопатката назначи лекарство.
Според вас дали е възможно да се оправи? Дали да отложа опертацията, която е ноември?

# 1
  • Мнения: 1 655
Възможно е да се оправи. Дръж постоянен контакт с хомеопата, информирай го как се развиват нещата при детето, ако трябва да смени лекарството... Ако хомеопата  се е справил, до ноември няма да има какво да оперират.

# 2
  • Мнения: 636
Светле, от личен опит ли говориш или предполагаш?

# 3
  • Мнения: 1 655
Имам преки наблюдения над едно детенце с хидроцеле. За 2 седмици беше решен проблема.

По принцип в хомеопатията няма нелечими болести, въпроса : 'това лекува ли се с хомеопатия' е неточен. Лекува се, стига хомеопата да успее да 'напипа' човека срещу себе си и човека да позволи на хомеопата да го излекува. Не знам до колко ще ме разбереш, но това е истината. Разбирам, че си много притеснена, ако искаш разкажи кога ходихте на хомеопат, кой е той, какво се случи след прием на изписаното лекарство... Бихме могли да ти дадем насоки.

# 4
  • София
  • Мнения: 448
michellabams както Светлето ти каза,да,лекува се.Миналото лято на синът ми се появи хидроцеле.Естествено го водих на хирург и той отсече антибиотик и в най-скоро време операция.Обадих се на лекуващия го хомеопат,даде ни подходящото хомеопатично лекарство и Криси се оправи.
Моят  съвет като майка:Опитай всичко,не прибягвай към операция веднага.Ако искаш пиши ми на лични.Още ме е яд на една майка на детенце от групата на сина ми,оперираха го от хидроцеле в Пирогов,не искаше да повярва,че има и други начини.
Късмет!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт