Мнения за д-р Ризова от Торакс

  • 6 297
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Момичета, някоя от вас следила ли е бременността си при д-р Ризова от клиника „Торакс“ в София? Интересуваме мнението ви за нея. Внимателна ли е, обяснява ли ви каквото я попитате и много ли се чака? Благодаря ви предварително и ви желая много успехи.

# 1
Имам приятелка, чиято бременност беше проследена от д-р Ризова и е много доволна.
Аз също съм ходила при д-р Ризова, но не когато бях бременна, а преди това за цитонамазки, влагалищни секрети и т.н. Бях доволна, но малко се разочаровах след това. Не можех да забременея в продължение на близо три години и след Ризова ходих при друг лекар занимаващ се с проблемно забременяване. Имах приятелка, която също не можеше да забременее и ходеше при Ризова. Предписа и клостилбегит, лекарство за стимулация на овулацията , без да й направи никакви други изследвани, които са задължителни преди да се  предпише такова лекарство. Това говори за некомпетентност, което да речем е ОК, тъй като тя не се занимава с проблемно забременяване, но в такъв случай, според мен, трябва да насочва към лекари специалисти.

# 2
  • Мнения: 32
Аз бях при д-р Ризова и тя наблюдаваше бременноста ми до 33 г.с. Много съм доволна от нея. Много внимателно преглежда, обяснявя, но и ти трябва да я питаш за нешта които те интересуват. Правеше ми необходимите изследвания и ми водеше много старателно бременността. Но моят съвет е да се насочиш от сега където сте раждаш, защото тя не води раждания. Аз в момента съм така. До преди 2 седмици тя ми следеше бреммеността, но вече се насочих при лекар в Шейново, защото там реших да раждам. Сега ми е малко кофти, защото бях свикнала при нея, а сега дръг лекар ще ми води раждането. Така че моят съвет е избери си лекар от сега при които ще раждаш и си ходи при него на консултации. Иначе д-р Ризова е много добра.
Дано съм ти помогнала с отговора си. Късмет 

# 3
  • Мнения: 247
Момичета, много ви благодаря за отговорите. Много сте изчерпателни. Аз съм ходила само веднъж при д-р Ризова и останах много доволна. Желая ви много успехи.

Общи условия

Активация на акаунт