Къде да намеря хубави клинчета?

  • 925
  • 3
  •   1
Отговори
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Дъщеря ми тръгна на гимнастика и и трябват клинчета,попитах в няколко детски магазина ,но "ударих на камък".Някой да е виждал някъде.По възможност нещо свежо и весело,а не в убити цетове. Hug

# 1
  • Мнения: 1 338
Голям проблем ми бяха клинчетата и на мен. Купувала съм от магазинчетата за бельо на Симеон към Женския пазар, но не бях очарована от качеството. Стела-Русе имат хубави клинчета, но са дебели и не ми се виждат подходящи за гимнастика. Имат магазинче на Илиенци. Купувала съм и клинчета на Breeze от фино памучно трико за около 12-14 лв. Но и те не са типичните спортни екипи. Реших си проблема като поръчах да ми ушият. www.modavip.com се справиха чудесно. Чувала съм, че и SportLine шият добре. Аз ших майо и не знам каква е цената само за клин.

# 2
  • around the world
  • Мнения: 651
Дъщеря ми тръгна на гимнастика и и трябват клинчета,попитах в няколко детски магазина ,но "ударих на камък".Някой да е виждал някъде.По възможност нещо свежо и весело,а не в убити цетове. Hug
миналата седмица купих 2 чифта много сладки клинчета на малките кукли на сестра ми. Имаше  голям избор, като едните бяха малко по-малки,а другите по плътни, купих ги от Z outlet на Ангел Кънчев. Цената беше около 13-15лв.
Успех!

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Дъщеря ми тръгна на гимнастика и и трябват клинчета,попитах в няколко детски магазина ,но "ударих на камък".Някой да е виждал някъде.По възможност нещо свежо и весело,а не в убити цетове. Hug
миналата седмица купих 2 чифта много сладки клинчета на малките кукли на сестра ми. Имаше  голям избор, като едните бяха малко по-малки,а другите по плътни, купих ги от Z outlet на Ангел Кънчев. Цената беше около 13-15лв.
Успех!

  Благодаря.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт