Обадете се на приятел, за да му кажете нещо хубаво!

  • 651
  • 6
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Почуствах се страхотно, когато току що една контрагентка на нашата фирма ми се обади "да ми каже нещо хубаво"! Нищо специално, просто знак на внимание - гушнала си бебето и се сетила жената за мене! А в момента с нейната фирма сме в доста трудни преговори...

Вчера ме поканиха с мъжа ми да сме кумове. Сестра ми се жени следващата седмица. Имам работа за целия котайски народ.

# 1
  • Мнения: 139
Правила съм го, повярвай ми! Аз обичам да радвам моите познати, защото и на мен ми става хубаво.
И с подаръците съм така Simple Smile. Повече се радвам, когато подарявам, отколкото, когато получавам.
И аз да пожелая още - не само му се обадете, но му подарете нещо без причина!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 750
Много хубаво настроение създавате...
Малко е късничко да се обаждам на любими хора, но вместо това ще им изпратя много светли и есенно красиви мисли Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 00:39 от Tatalina

# 3
  • Мнения: 2 792
Почуствах се страхотно, когато току що една контрагентка на нашата фирма ми се обади "да ми каже нещо хубаво"! Нищо специално, просто знак на внимание - гушнала си бебето и се сетила жената за мене! А в момента с нейната фирма сме в доста трудни преговори...
  На такова обаждане ще се зарадвам, но ще имам и едно наум, няма нищо случайно, особено ако е необичайно, спонтанността  на далечните познанства ми е съмнителна.

# 4
  • Мнения: 2 631
А правейки го, очаквате ли аналогичен жест!? Wink
Дори и подсъзнателно!?
Т.к. ако е само едностранно, в един момент ентусиазмът ти се изпарява.
Поне при мен е така. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 018
Да подариш и направиш нещо хубаво за някой без повод и без да очакваш "аналогичен жест" има лечебен и успокояващ ефект спрямо теб самия.
Аз съм го правила и винаги съм получавала онова спокойствие от което се нуждаем всички.

# 6
  • Мнения: 139
А правейки го, очаквате ли аналогичен жест!? Wink
Дори и подсъзнателно!?
Т.к. ако е само едностранно, в един момент ентусиазмът ти се изпарява.
Поне при мен е така. Rolling Eyes


Абсурд да го правя с користна цел! При мен е въпрос на настроение. Не ставам всяка сутрин с въпроса: "Днес на кого ли да направя подарък?". Просто обичам да го правя, когато ми се отдаде възможност. Чувствам се добре. Сега като се замисля какво получавам насреща ... Embarassed От някои - нищо, от други - почти нищо, а трети го оценяват и откликват по същия начин по друг повод. Не ми пука много кой - как. Обичам да изненадвам!

Общи условия

Активация на акаунт