За кремовете на NEO STRATA

  • 2 815
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Здравейте мами.
Имам нужда от вашата помощ.Днес отидох в един аптечен център и поисках консултация от фармацефтката....така...поисках крем,който е подходящ за назолабиалната  гънка.Тя  беше много учтива и ме убеди да си купя  този крем на NEO STRATA-FaseCream plus-15 AHA.
След като се прибрах в къщи  прочетох в една брошура на тази фирма и там пише,че това е нощен крем за лице и шия.И се ползва по предписание от лекар и някаква схема има дадена......
Какво да правя сега?
Има ли някоя компетентна дама,която да ми помогне Praynig

# 1
  • Мнения: 147
  Не го ползвай, върни го, т.е. помоли да ти го сменят. Аз използвам Neostrata, но по схема и то направена от дерматолог, тази козметика е специфична и има стартови кремове с които се започва. Този крем е много силен и може да си докараш беля, помоли да ти го сменят със друг, разгледай си брошурата и си избери някой от по-леките кремове за начало. Иначе козметиката е много хубава, аз съм доволна.

# 2
  • Мнения: 83
Дерматолога ми предписа NeoStrata 10AHA Ultra Smoothing Cream за подготовка на кожата за химически пилинг. Купих си крема без да погледна за какво е точно. Като се прибрах и прочетох, че е за бръчки...  Shocked Обадих се на дерматоложката и всъщност излезе, че това си е крема. Да отбележа, че на мен ми трябваше за петна от пъпки, а не за борба с бръчки, ама... Наистина най-правилно е да отидеш на дерматолог, за да си сигурна, че ще купиш това, от което имаш нужда.

# 3
  • Мнения: 1 149
  Не го ползвай, върни го, т.е. помоли да ти го сменят. Аз използвам Neostrata, но по схема и то направена от дерматолог, тази козметика е специфична и има стартови кремове с които се започва. Този крем е много силен и може да си докараш беля, помоли да ти го сменят със друг, разгледай си брошурата и си избери някой от по-леките кремове за начало. Иначе козметиката е много хубава, аз съм доволна.
Какво имаш впредвид под  силен крем?  И какво може да ми стане ако го ползвам само за назолабиалната гънка?
Извинявам се ако са ми тъпи въпросите ама....не съм запозната и направо ми се плаче,че тоя крем струва 47лв.,а вече кутийката му е скъсана и не мога да го върна.

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз от скоро го ползвам този крем и съм много доволна. Дерматоложка ми го предписа. В продължение на 2 седмици се мажеш вечер, след което можеш да започнеш сутрин и вечер.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз сьщо сьм ползвала козметиката на Нео Страта кати подготовка за химически пилинг и след това - не си спомням обаче имената на кремовете newsm78 Бяха ми препорьчани от специалист.

# 6
  • Мнения: 1 149
Аз от скоро го ползвам този крем и съм много доволна. Дерматоложка ми го предписа. В продължение на 2 седмици се мажеш вечер, след което можеш да започнеш сутрин и вечер.
На цалото лице ли мажеш?
И ако не е тайна защо ти го изписа дерматоложката ти?

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Тези кремове са с висок процент гликолова киселина и крема за лице не се използва в зоната на очите ,има си околоочни кремчета на същата марка .Желателно е през деня да се използва крем със защитен фактор,кожата става уязвима от киселината-това е все едно си правиш всеки ден -лек пилинг,така че за деня задължително крем с фактор защита -последиците са различни,но неприятни. Flutter

# 8
  • Мнения: 147
  Не го ползвай, върни го, т.е. помоли да ти го сменят. Аз използвам Neostrata, но по схема и то направена от дерматолог, тази козметика е специфична и има стартови кремове с които се започва. Този крем е много силен и може да си докараш беля, помоли да ти го сменят със друг, разгледай си брошурата и си избери някой от по-леките кремове за начало. Иначе козметиката е много хубава, аз съм доволна.
Какво имаш впредвид под  силен крем?  И какво може да ми стане ако го ползвам само за назолабиалната гънка?
Извинявам се ако са ми тъпи въпросите ама....не съм запозната и направо ми се плаче,че тоя крем струва 47лв.,а вече кутийката му е скъсана и не мога да го върна.

Този крем е с висока концентрация на гликолова киселина и може да предизвика нещо като изгаряне, ако преди това кожата не е третирана с такава киселина, заради това се започва с крем с по-ниска конценрация, за да се свикне. Не знам какво може да направиш. Купи си от по-слабите кремове, този го започни по-нататък - давам ти го като идея. Козметиката е хубава, но е добре да се ползва по схема. Разгледай си каталога, има стартови кремове.

# 9
  • Мнения: 1 685
 PeaceНео Страта имат доста широк спектър козметика-кремовете за подготовка и след пилинг са обособена серия-фирмата предлага дори самата глюколова киселина с концентрация 70%,но само на дерматологични и козметични центрове за професионални цели.Другите им серии са ежедневна употреба-за суха,за мазна за бръчки,околоочни и т. н. и не са чак толкова "силни" и"страшни"-напротив доста висок клас медицинска козметика са-то и цената им го показва.Една част от тях са с процент глюколова или коджикова киселини,целта на които е да регенерира кожата-прмахва фините бръчки и избистрят тена.Спокойно можеш да си ползваш крема точно както са ти препоръчали. Hug

# 10
  • Мнения: 1 149
Значи мога да го слагам само вечер на назолабиалната гънка без да си навредя?

# 11

Общи условия

Активация на акаунт