kapane

  • 784
  • 14
  •   1
Отговори
zdraveite imam mom4e na 1 sedmitza i iskam da pitam dali se pravi ne6to s patkatamu 4e v bolnitzata ni6to ne sa kazali.a niakoi da znae sled ko den proglejdaha.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Нищо не съм му правила до петия месец, когато педиатърката го забели. Peace

# 3
  • Мнения: 3 376
Патката му?  Rolling Eyes

# 4
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Педиатрите вече отричат забелването - природата сама ще се погрижи, не е необходимо да се бъркаме.

# 5
  • Мнения: 7 723
искаш да кажеш patkatamu? Thinking
Като изключим цялата неграмотност в поста на авторката,
трябва да си признаем, обаче, че "патката му"
звучи доста по- добре от "пишката му"(примерно)... Wink Laughing Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 3 069
Педиатрите вече отричат забелването - природата сама ще се погрижи, не е необходимо да се бъркаме.

Подкрепям с две ръце!
Нашата педиатърка също каза да не се пипа.

# 7
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Joy Joy Joy
По темата, нищо не съм правила с каквото там си го наричате. Освен измиването, разбира се.

# 8
  • Мнения: 89
На нас педиатърката ни каза да забелваме пишлето след 1 месец по малко докато го къпем. Таткото се справи блестящо и с двамата ми малки мъже и те дори не са усетили. На два месеца и двамата бяха със забелени пишлета.Но какви инфекции стават ако не вземат мерки навреме!!!!!!
Баткото беше с баба си и три дни го мила, но не му забелвава пишлето. После рев и гентамицин.
Но всеки сам си решава. Успех майки на мъжлета.

# 9
  • Мнения: 985

hahaha Joy Joy Joy ша умра от хилеж посред нощтите! Joy

# 10
  • Мнения: 983
искаш да кажеш patkatamu? Thinking
Като изключим цялата неграмотност в поста на авторката,
трябва да си признаем, обаче, че "патката му"
звучи доста по- добре от "пишката му"(примерно)... Wink Laughing Laughing Laughing



Аз защо реших, че е автор Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 9 097
Мненията се делят на две групи- да се забелва и да не се пипа. Най-добре си говорете с вашата педиатърка. Нашата ни каза всеки ден да сваляме по малко кожичката на пениса и да почистваме с бебешка клечка за уши, напоена с риванол. Но при нашето бебе кожичката доста си се сваляше и ние по-скоро почистваме и поддържаме да не се затвори.

# 12
  • Мнения: 689
Мненията се делят на две групи- да се забелва и да не се пипа. ...
Peace
Има много изписано по темата.
Аз започнах да забелвам пишлето след първия месец при всяко къпане.

# 13
# 14
  • Мнения: 291
ТЪРСАЧКА!!! има само около 100 теми по въпроса

Общи условия

Активация на акаунт